Skip to main content

Topic: Grupna narudžba HK (EU skladište) (Read 33421 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Grupna narudžba HK (EU skladište)

Reply #180
Eto možete me kontaktirati po pitanju isporuke. Riješio sam situaciju sa HKom.
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Grupna narudžba HK (EU skladište)

Reply #181
Kakav je ishod sa HK?
Lp,
Alex

Odg: Grupna narudžba HK (EU skladište)

Reply #182
Naručio sam nešto ARR verzija što mi nije isporučeno.

Prihvatili su moj prigovor i to mi mogu posalti, ali toga više nema u EU i mogu čekati možda još koji mjesec ili nikad.

Naravno RTR verziju koju imaju (ne mogu dobiti za cijenu ARR).
Nudim im alternativnu da mi iz UK pošalju ARR verziju ali to nemože jer se može još jedino slati iz Internationala, i nema slanja među skladlištima.

Nego nude mi lovu na paypal ili bonus pointe i neka naručim što hoću ali moram platiti shipping.

I tako se mi još natežemo i jedva mi pristaju platiti shipping na sljedeću narudžbu za RTR verziju i to samo na jednu stavku, ne više stavaka u narudžbi.

Ali ne žele dati shipping u bonus pointima unaprijed već kada napravim narudžbu, a u međuvremenu to plaćam $.

Eto mali rezime problema.
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Grupna narudžba HK (EU skladište)

Reply #183
Koji su to igrači....majko mila.
Lp,
Alex

Odg: Grupna narudžba HK (EU skladište)

Reply #184


Tko danas nije podigao naručeno sa HK može sutra ili tek od ponedjeljka.
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Grupna narudžba HK (EU skladište)

Reply #185
Boha, jel postoji mogućnost slanja poštom? Ja sam trebao biti u pon u zagrebu ali neću.