Skip to main content

Topic: Opet PROBLEM... (Read 3297 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Opet PROBLEM...

Odustao sam od G5 pošto mi ne prepoznaje Tx...Uglavnom instalirao sam G4.5 sve radi normalno no kada upalim idle up imam jako mali HS toliko mali da na nekim modelima nemogu niti flip napraviti,a Furion 450 kojeg prije nisam mogao kontrolirati je sad trom ko Sun Dog Sport 60 s normalnim HS-om...Da li netko zna kako bih to mogao popraviti? set up u stanici i na simulatoru je napravljen po ovome (naravno da sam mijenjao kanale tako da kada pomaknem desnu palicu dole da mi model krene u let u nazad a da mi se ne rolla u lijevo,NISAM dirao Idle up,flaps itd) http://ironcreek.net/dx6i/
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Opet PROBLEM...

Reply #1
Odi na livadu čovječe i leti  8)


malo ti je RealF najgori, pa malo phoenix  ;D
[attachimg=1]
[attachimg=2]

Odg: Opet PROBLEM...

Reply #2
Odustao sam od G5 pošto mi ne prepoznaje Tx...Uglavnom instalirao sam G4.5 sve radi normalno no kada upalim idle up imam jako mali HS toliko mali da na nekim modelima nemogu niti flip napraviti,a Furion 450 kojeg prije nisam mogao kontrolirati je sad trom ko Sun Dog Sport 60 s normalnim HS-om...Da li netko zna kako bih to mogao popraviti? set up u stanici i na simulatoru je napravljen po ovome (naravno da sam mijenjao kanale tako da kada pomaknem desnu palicu dole da mi model krene u let u nazad a da mi se ne rolla u lijevo,NISAM dirao Idle up,flaps itd) http://ironcreek.net/dx6i/

Ovo sto ti Tom napisao,
je PRAVO !

velika vecina Vas je bolesna od programa i programiranja,
Livada i Letiiiiiiiiiiiii     Misko !

Poz, Iv

Odg: Opet PROBLEM...

Reply #3
Ma meni je Phoenix prije bio bolji od Real-Flight-a u početku sam mogao rješiti ove probleme na Phoenix-u no sad su nepodnošljivi ...
I nisam rekao da je RF najgori,nego samo da mi je Phoenix bolji.
Htio bih ići na livadu no helić treba složit,došao mi je pinion pa sutra ću ga početi završavati samo treba instalirati elektroniku i napraviti set up.Do tog dana kojeg čekam već od 4. godine (tad su mi se helići počeli sviđati,tek sam se počeo baviti s njima prije cca godinu dana,a još si nisam sredio helić)sam uglavnom na simulatoru  -_-˝
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Opet PROBLEM...

Reply #4
Inace je i meni dosta programiranja i slazem se sa vama.Za RF znam da kad ga jednom sredim da će takav i ostati htio bi ga sredit,da sam miran
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Opet PROBLEM...

Reply #5
ajde ti na livadu i skrši jedan model, vidjet ćeš kako se onda brzo uči lipit i letit :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Opet PROBLEM...

Reply #6
Imate svi pravo, ali ja sam na simu naučio letit heli. Sve kaj mogu na simu - mogu na pravom
Iako nemreš zamjenit letenje na livadi sa simom. Nikako. Perspektiva je drukčija, više ti smeta horizont, šume, možeš se pogodit, ubit nekoga ili sebe, pa još kad sablje čuješ kak prde, pa ti ovaj sa Zagijem nadlijeće, drugi te provocira, treći prolazi ispred tebe, sunce ti smeta  :D
MAK Zapad

Odg: Opet PROBLEM...

Reply #7
Kaj bi ja dao da mogu odmah danas na livadu sa helićem  :'( još nažalost nije složen."Letio" sam GAUI X5,robijevog T-Rex-a a jedva čekam svog upalit.Ovaj vikend nastavljam sa buildom,jedino kaj treba je zaloktajtati par šerafa,staviti elekrtoniku gore,napravit set up u stanici,blade tracking i levelat swash.Jako se veselim i nadam se da će biti gotov ovaj vikend.
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Opet PROBLEM...

Reply #8
Pa umjesto drljanja po simu primi se posla i složi heli, nema tog helija koji se nemre kompletno sastavit i posetapirat u jednom danu iz nule
MAK Zapad

Odg: Opet PROBLEM...

Reply #9
Znam da se može sve u jedan dan.Ne gradim helić sam,gradim ga s Krešom.On ne dolazi tak često prek tjedna,prek vikenda je tu pa onda gradimo tak da njega čekam.
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX