Skip to main content

Topic: Druženje (Read 8127 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Druženje

za početak lijep pozdrav svim "AQUAMODELARIMA"!!!!  :P :P :P
zanima me ako je kod od vas zainteresiran za organiziranje nekog susreta?
u smislu voda,čamci,piče,jelo i kao najglavnija točka DRUŽENJE!!!

Odg: Druženje

Reply #1
mislim gledam po internetu svugdje po svijetu se događaju susreti!!!!
zašto mi nebi napravili neki!!!

 8) 8) 8) 8) 8)

Odg: Druženje

Reply #2
definitivno da. samo sto nas nema tak puno za pravi miting, eventualno kakav micro meet.

prijedlozi za mjesto gdje ima kolko-tolko vodene nakupine?

Odg: Druženje

Reply #3
po meni količina nije tak bitna..... pa da nas se samo 10 nađe več je napredak, možda če nas za koju godinu biti i više.....
znači svi koji imaju bilo kakav model čamca bi bili dobro došli. nije sad da mora imati model za 100 eura,dapače čim niža cijena to bolje, snalažljivost je upitna
u izradi.... divim se onima koji iz ničega naprave remek dijelo.....

ljudi sudjelujte u ovoj temi........ da nas se čuje i vidi.....

a mjesto? a sad bilo bi najbolje da svatko oraganizira u svom području,regiji,županiji...... naravno sa različitim datumom okupljanja.....
za početak nek svatko tko je voljan,zainteresiran za organiziranje druženja, neka ovdje napiše nešto o sebi npr. : odakle je,dal ima neku vodenu površinu za poveči broj okupljača  u okolici......

pa če mo vidjeti!!!

evo ja ču započeti : ja sam iz Čakovca , baš u Čakovcu nema  nikakve povšine za tak nešto al za to ima u okolici a to je nekih 5 min vožnje od samog grada
u mjestu Ivanovec nalazi se separacija podosta velike površine koju možete naravno vidjeti i na google earth-u......

Odg: Druženje

Reply #4
od danas možemo i na kanalu u Zgb :D


Odg: Druženje

Reply #5
pa ako ima više od 2 m širine zašto ne!!!!! :P

Odg: Druženje

Reply #6
pustili su vodu, danas ima i 52 metra :D


Odg: Druženje

Reply #7
evo to ti je taj famozni kanal...


Uploaded with ImageShack.us

pa ima 100m u sirinu

na ovom jezeru inace ja vozim..ali danas se jezero povecalo :D :D :D :D

Odg: Druženje

Reply #8
ček malo ta sva zelena površina je sad poplavljena???

Odg: Druženje

Reply #9
Može druženje. Super. Mi dolazimo sa projektom broj dva. I ako završimo sa projektom broj tri.

Gdje ima voda? Mi smo u Samoboru. Tu su sva jezera okupirana ribičima.

Što ako modelčić stane?

Na moru nije bio problem. Skočiš i doneseš ga.

Zato je dobro druženje. Da radišni model dovede neposlušnog.

Ako doktori mogu skalpelom...

Odg: Druženje

Reply #10
ja za takve stvari koristim ribički stap a sa teniskom lopticom kao "udicom"

Odg: Druženje

Reply #11
na jezeru kod uradi sam nikad nema nikog

Odg: Druženje

Reply #12
znam što sam gore napisal al opet neznam dal je dovoljno da samo nas trojica napravimo miting!!!! il možda je???
 mislim.....neznam.....  ???

Odg: Druženje

Reply #13
 ja sam ribič. i na rijetko kojoj vodenoj površini,gdje ima ribe,nema ribiča.
 neznam ako je vama moguče organizirati miting bez nekih večih problema oko ribiča; meni je MOŽA lakše;
ja sam u upravnom odboru ŠRD-a (športskog ribolovnog društva) LINJAK Ivanovec;moral bi se još točnije raspitati
dal smo mi kao ribolovno društvo u mogučnosti na taj jedan dan zatvoriti sljunčaru za ribiče ili da je ona otvorena ali
na vlastitu odgovornost ribiča (što možda i nebi bio problem jer je šljunčara ogromna, evo adrese:

http://www.worldplaces.net/hr/hrv/09/ivanovec/       s tim da je to dosta stara karta)

uz naravno prijevremeno obavještenje ribiča u smislu pismene obavjesti/plakata.....(naravno kučne proizvodnje) tjedan dana ili mjesec dana prije......
ako bi nas u večem broju došlo,nebi bilo loše pozvati i novinare. kasnije se tu može i organizirati jelo i pilo...... mogučnosti ima za sve.

Odg: Druženje

Reply #14
sumnjam da ce doci vise od troje. ;)

trenutno je 3-4 plovnih objekta tu na forumu.

sto se tiče ribiča, u kanalu oko toga nema problema. oni imaju svoje jezero, a i sumnjam da ce netko u skoro vrijeme tamo pecati.