Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1031253 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1935
O jeez fakat si bio blizu...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1936
Borise dobro ti to ganjaš...
Mozda da uzmeš sočivo sa širim uglom gledanja? ::) :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1937
Tak se trenira, bravo :)


Nego reci ti to namjerno tak štrajfaš u jednu stranu ili moraš kameru i udesno pomaknut malo?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1938
Mislim da nece veci kut lece pomoci nego bas moram nagnuti kameru. Ovak ga stalno cimam da vidim gdje sam pa izgubim brzinu.
malo mi nahero bjezi ali to je vise stvar treninga, quad je dobro utriman ali ja jos nisam. Budes vidio kad probas :)


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1940
To je to! Nema predaje!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1941
Ujutro jedna tura 4x2200 batki, trk doma, punjenje, sad maloprije ista takva tura i trk doma, pune se mozda stignem jos jednom ;)

Ovo gore je iz prve ture fotka :)
Sad iz druge je ko netaknut :)

Dag video iz dvr-a uploadam navecer... imam 1gb karticu pa stane ravno 17min na nju.. pospojim nekaj pa postam ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1942
Super! Nego da te pitam nedto, jel mozes pustit stream sa kartice kroz fatsharkice nazad?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1943
unutra da se vrti u njima ?
mozes, da...
udjes u menu, unutra se nudi player snimljenih videa i format kartice pa biras...
korisno ak flisne negdje pa si prevrtis i vidis gdje je kresnuo :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1944
Mrak, bilo bi suludo da neda ali opet, nikad neznas... Ajde puni batkei jos turu danas odradis! :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1945
A fpv antenica jos drzi vidim , koliko bi vec puta onu ravnao. Nego samo tako, i mene bas zanima kakva je snimka sa dvr-a, nisam ni stigao baciti oko na kompu dok su bile kod mene

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1946
A drzi da.. imo si pravo :)
Snima u 720x480, 25 frejmova.
Nije nekaj brutalno, al vidi se kaj treba. U cvikama se vidi puno bolje neg kaj snima dvr

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1947
Backspin ajde ostavi jedan let na naocalama da vidim kad dodes!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1948
Evo i mene da se javim u temu i da napišem kako je prošao servis Immersion 600mW 5G8 VTX-a. IC Amp-a je stigao iz Kine, zalemio sam ga (peak na 10 sekundi je bio 215 stupnjeva C) i stvar radi, ali...
Radi s približno pola snage (300mW), bias je ok, naponi ok, termalno ok, slika i zvuk ok. Daljnom analizom ustvrdio sam da jedino 2 stvari mogu biti problem:
1. Budući da je ovaj IC izgleda od drugog vendora lako je moguće da ima drugačiji gain izlaznog stupnja (manji) a potrebno je da ima 17dBd a bi izlazna snaga bila približno 600mW.
2. Nešto je prdnilo u pobudi kada je pojačalo dok je bilo originalno crklo pa je drive u Amp slabiji.
Nažalost na tako visokim frekvencijama neke stvari nije lako izmjeriti.
Također sam pokušao Amp tjunirati debljinom prelema između 2 izlazna pina i susjednog kondenzatora ali nema napretka.
Testirao ga prolongirano i u više navrata i stvar radi ali sa smanjenom snagom. Eto toliko od toga.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1949
E'o ga !!!!
DVR snimka sa dominatorki v2.
Youtube je za bar 20% degradirao kvalitetu... mozda i vise.
Ako nekog zanima bas origigi recite pa cu zakacit negdje da mozete skinut fajlu...
FPV kamerica je mrak !!! Sony effio... pazi ovo, zadnje slijetanje je bilo oko 16:30, jedva se ista vidlo, ali kamerica je skroz skompenzirala nedostatak svijetla sto se vidi na snimci..  mobom sam slikao kako je izgledalo u 16:47 znaci samo 12 min kasnije...
Inace ovaj footage je od 16h na dalje.

evo:
fatshark dominator v2.2 dvr footage

i fotka nakon zavrsetka letanja: