Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1030757 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2040
Znas zasto nam je dobra fora sa telemetrijom i milozvucnim glasicem. Kad imas ocale na tikvi nemozes gledat u display koliki ti je napon na modelu a malecka me obavjesti pa ako mi padne napon na 10.8v mogu jos malo vozikat ali necu vise flipat jer ishod je zakucavanje u pod. Lipo buzzer je mrak ali samo kad si solo, cim nas je vise neznas kome tuli. Jedino da sloze neke buzzere da mozes mijenjat melodije ;D. Meni je jos npr super stanica Aurora, stvarno dobro lezi u ruci i gimbali su super

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2041
ok jest da je malo zeznuto dok su civike na glavi ali vec otprilike znam kolko imam batke i stavim na timeru da mi zavibrira svakih 30 sec i na kraju mi odsvira i onda imam tocno batke da ga vratim ... msm nemam jos cvike aki i ok stvaram gluposti ne gledam bas na ekran  ;)  

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2042
Da timer bi bio isto ok. Bio sam stavio za probu osd, ali sam skuzio da nisam ni jednom pogledao u napon dok se ganjam. A i vidio sam par videa gdje se ekipi restartao osd u zraku i onda je bilo napeto. Tako da sam i to izvadio. Sto manje elementa manja vjerovatnost da nesto krepa

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2043
Taranis all the way. Gimbali, telemetrija, open source, frsky...opce ne treba dalje nabrajat. A i konkurentan je cijenom... mos doslovce sto hoces s njim bez preinaka sve out of the box...
Od ljudi koje znam s foruma, s njim letimo sekile, zed, coljo, ja... nitko nikakvih problema i samo rijeci hvale. Coljo mozda ima najbolji argument "od kad letim s taranisom, letim bolje" :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2044
probaj vjeruj mi neces pozaliti ... ali ne razumijem zasto svi idu na taranis pa kako to da je taranis bolji od spektruma ??  ???

Shvatit ces zasto ljudi idu na taranisa, tek kada ti nesto usfali na tvojoj, pa shvatis da je ova svemoguca!

I naravno na kraju ces kao i ostali kupiti taranis!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2045
Taranis all the way. Gimbali, telemetrija, open source, frsky...opce ne treba dalje nabrajat. A i konkurentan je cijenom... mos doslovce sto hoces s njim bez preinaka sve out of the box...
Od ljudi koje znam s foruma, s njim letimo sekile, zed, coljo, ja... nitko nikakvih problema i samo rijeci hvale. Coljo mozda ima najbolji argument "od kad letim s taranisom, letim bolje" :)


Potpisujem!

Letim 60% bolje, a sigurniji sam u stanicu 100%!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2046
Hahah coljo nemoras se bojati nece usfaliti nista na mojoj hahha :D neznam nekako nije mi taranis nesto wow ajde to da je uredu stanica razumijem jer stvarno se ljudi ne zale na nju ali i dalje mi je to osrednja stanica  ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2047
Hahah coljo nemoras se bojati nece usfaliti nista na mojoj hahha :D neznam nekako nije mi taranis nesto wow ajde to da je uredu stanica razumijem jer stvarno se ljudi ne zale na nju ali i dalje mi je to osrednja stanica  ;)

Ne brini, ne bojim se, ali kada ti usfali ovih 90% mogucnosti vise sto ima taranis, Na kraju ces ga kupit :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2048
ako usfali onda cu svoju probati nadograditi jer ipak mi je malo pre skupa da bi ju uspio zamjeniti taranisom koji dodje napola moje ... a  i nemam sto zatrebati sve vrste letjelica moja podrzava,ima telemetriju ... i hrpu drugih stvari koje mi uopce netrebaju tako da ne vjerujem da cu mjenjati  ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2049
Znači prodajem svoju Futabu 8FG i kupujem Taranisa  8)
MAK Zapad   -    ZK Rode Prelog  - 
https://www.facebook.com/progressof/?ref=bookmarks
Quad micro+mini, Hamer X-8, Dex min, T-Rex 500, Tarot650Ironman X8 Futaba 14SG

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2050
haha Bojan po takvome istina ajde ti futabicu prodaj ja spektrumku i idemo na taranisa  :D


 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2052
hahaha slazem se ... ja jos ne shvacam kako moze jedan taranis biti blji od spektruma dx9 ili npr. futabe 8fg koje su stvarno jako dobre stanice  ;) :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2053
Ja sam se 2 mjeseca lomio oko graupner mz-18, futabe T10J i taranisa. Graupner mi je bio naj naj, ali ipak je doso taranis <3  ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #2054
kako to da pored FUTABE i GRAUPNERA  izaberes taranisa pa po meni futaba i graupner su 2 najkvalitetnije marke ( imao prije graupner mx-12 hott ) i nisam pozalio ni sekunde ali mi je imala pre malo kanala  :'(