Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1030636 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2475
Opa Ironic pa dosli ti motori. Budes to slozio do vikenda  :P :P


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2477
Yoda naravno ;D i nova pila bu do vikenda ;)
Progres, nebi vjerovao ali isao sam riskirat na goodkuck buy, i bila je to dobra kupovina, oridjidji su 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2478
Znaci nisu Funnysky  :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2479
Nop, sreca je na mojoj strani  :D upravo sam skuzio da moram i reglere jace stavit nj minija  ??? Bit ce masakr opet ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2480
Dečki oladite !  :D  Neka netko upali svjetlo da se organiziramo ( vic o grupnjaku u mraku , naravno Mujo popušio )
http://www.youtube.com/watch?v=o8voHS1uefk
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2481
Dečki imam dva pitanja u vezi multija, da ne otvaram temu jer je ova mnogo aktuališe :)
(nadam se da nikom nece smetati)


1. Zamislimo 2 multija sa identičnim setupima, samo jedan ima full kratke krakove, a drugi full duge. Dakle što, veći će biti malo stabilniji, tromiji i sporiji u letu, a manji obrnuto, ili potpuno griješim?


2. Što bi se dogodilo kad bi sva 4 motora na multiju bili za par stupnjeva "zakrenuti" prema samom centru letjelice? Dakle da ne "pokazuju" točno gore već malo jedni prema drugima?
Ovo drugo pitanje je glupo i nevažno, ali svejedno se možda nekom desilo pa me zanima kako je letilo. Recimo po meni će letit čudnije i imat će manjih problema sa yaw-om.




Ajmo fizičari  ;D


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2483

Vezano uz nazive Racing Teama Croatia iliti Rvacka.


Slažem se s nazivom. Kad kod nas ima više borova nego bukava  ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2484
malo OT
pregledavam novi video od TBS i naletim na ovaj kadar pa me zivo zanima jel to frajer ugurao fatsharkice u ski masku ili su to neke nove uber cool ocale  ;D


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2485
Oni od pocetka guraju sve ocale u ski maske. I meni se cini da je tako bolje, ali mi je zao uljepit ih i unistiti. Ipak su im budgeti i sponzori malo jaci od nasih domacih :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2486
naci cemo i mi sponzora  ;D treba nam samo jedan sto jako vice i moze prodat muda pod bubrege ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2487
Ima lik (moram ga naci) koji preko ebaya prodaje plasticne kalupe za razne ocale, a kalup se onda pripase u ski ocale. Vidim da i ovaj na slici ima na tu foru slozeno. Bolje drze na glavi i ne probija svjetlo unutra

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2488
Ne vidim zasto bi svoje cvike gurao. Jedino ako lik ima one zeiss cvike, neznam dali one imaju zastitnu gumu

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2489
malo OT
pregledavam novi video od TBS i naletim na ovaj kadar pa me zivo zanima jel to frajer ugurao fatsharkice u ski masku ili su to neke nove uber cool ocale  ;D




Mislim da su to Zeiss naocale --> http://www.zeiss.com/cinemizer-oled/en_de/applications/first-person-view.html


Stavljaju ih u ski masku zato jer propustaju puno svjetla okolo i smeta za FPV ... slican i ja problem imam s HeadPlay.
Fatshark nema tih problema jer je skroz uz lice