Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1030969 times) previous topic - next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2521
Yep, konacno vidim kako si ga brutalno motao po zraku, ISAO je ko kuga 8) svaka ti dala :P

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2522
Sekile,  [emoji106] [emoji106] [emoji106]


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2524
Ajmo ostala ekipo! Imate dobar motiv i učitelja. Zar neće biti ona stara, da učenici postanu bolji od učitelja?
 To je utjecalo na civilizacije ( letače) da napreduju  :) 
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2525
Ima li šta ekipe iz Splita i okolice  pa da se i mi malo igramo ☺☺☺

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2526
Nakon sto sam jucer transformirao minija u podmornicu, pao u najvecu lokvu tako da se samo gornja ploca frame virila iz vode slijedila je vise satna operacija do 3 ujutro.
Nakon prvog susenja nista nije pokazivalo znakove zivota. Sjetio sam se da imam jedan pokvareni immersion ali sam trebao preseliti onaj mikro cipac kojeg je frankycro spominjao. Uff koja muka kad nemas adekvatnu lemilicu ali uspjelo je , slika je tu. Skinuo afro escove sa slimmya i cc3d. Mali je ponovo u igri ali opet ide podesavanje


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2528
i srece u zivotu  :D ajd drago mi je bar da immersion nije mrtav do kraja


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2530
Krešo gdje video ronjenja?  ::) ???

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2531
A nije mobius snimio  :'(.  Taj zadnji let je bio i najbrutalniji, kakvi juz pokreti i na kraju sam ga toliko izvrtio da je odlucio zaroniti. To uvijek tako bude. Ali su motori cisti ko nikad

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2532
gumi, koliko vidis da bas i nema snimki najzescih udesa, bar je tako kod mene sa sjcam, jer prije nego li se zakucas brutalno u nesto, kamera ti snimi taman par sec prije tog crasha, ili uopce ne snimi taj video, tako da znas za ubuduce da kod tih jefitnih kamera nemozes pouzdano snimit malo zesce lomljenje minija  ;D kao recimo kod mene kad sam prosli vikend zakucao minija direktiva u metalnu stangu pri dosta velikog brzini, naravno da sam razbio OPET display na kameri ;D a jucer ga razbio jos jednom, ono da utvrdim gradivo  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2533
P
Nakon sto sam jucer transformirao minija u podmornicu, pao u najvecu lokvu tako da se samo gornja ploca frame virila iz vode slijedila je vise satna operacija do 3 ujutro.
Nakon prvog susenja nista nije pokazivalo znakove zivota. Sjetio sam se da imam jedan pokvareni immersion ali sam trebao preseliti onaj mikro cipac kojeg je frankycro spominjao. Uff koja muka kad nemas adekvatnu lemilicu ali uspjelo je , slika je tu. Skinuo afro escove sa slimmya i cc3d. Mali je ponovo u igri ali opet ide podesavanje


Prošao malo bolje, jer mi je mini završio u blatu. Jednostavno je naze32 poludila (znam zvuči nevjerojatno), neposredno pred slijetanje (sreća da je bilo pred slijetanje), flipnula na leđa i svi motori full gas (nasreću već je bila na leđima na podu). Nije bilo moguće niti smanjiti gas niti disarmati, i tako je bilo sve dok nije do kraja ubila bateriju.


Epilog, dva skršena propa, kompletno rastavljanje i čišćenje. Čak sam i bateriju uspio vratiti u život, ali bilo je par dana zanimacije (čišćenj, sušenje, ponovo slaganje).... Jedino je bilo dobro što sam na naze stavio spužvicu (zbog barometra)
pa nju nije trebalo ponovo čistiti. (Inače sve se dogodilo nakon promijene firmware na zadnju verziju).



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2534
Aaaa Krešo ti stvarno trebaš novu bateriju za Mobius  ??? ::)

Ironic, da znam, i ja imam SJ4000 ali nisam imao nekih toliko brutalnih udaraca da kamera prestane da snima... to još ne...
Udarala jeste, na kraju sam oštetio sočivo od udarca, ali display je uvijek ostajao čitav...  :D