Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1030920 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2850
Danas napravio masakr propelerima, nema za što nisam zapeo udario. Kad je ponestalo plastičnih stavio karbonce, pa sa njima isto tako kosio travu u niskim preletima. Šišao živicu ali ljuljačka je bila pretvrda i za prop karbonca ali nije puko nego samo napuko. vidim da će ovo biti pravi gušt za letit. Polako ga počinjem kužit problem su mi prestavljali okreti kad koristim yaw pa krene propadat treba mu dat gasa i tako neke fore pa sam tu puno puta pao. Bila je i pogođena telefonska žica  :D  ali nije pao samo se vratio unazad. Snimke on board za sad imam neke ali nisu za javnost  :D  dole par slika kako to sad izgleda malo čudo. A bangood ide nova naruđba 40 propelera. Karbonci su ok ali plastika je jeftinija...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2851
To te ja pitam, sad quad vec ljepse izgleda ;D. Poprima lagano zelene pruge, hehe. E vidis da si imao neke druge motore sad bi i njih narucivao

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2852
daj sekile tu fotku kako si smontirao vtx, to me stvarno pati

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2853
A shit zaboravih, a danas ga Bodul preuzeo, neka reci cu njemu da fotka

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2854
Triba li ni skini kalup od GF propova i radit svoje  ☺

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2855
Vlatko na ovoj slici mozes skuziti kako sam namontirao predajnik, nije neka nauka

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2856
Jel vozio danas Bodul svoju novu pilu?!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2857
Da vozio, da vozio, lik je po onom vjetru ubijao minija, iskreno nisam vjerovao. Sve sam snimio sa njegovim Nexom, bude on valjda nesto slozio

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2858
Sigurno mu je sjelo sad nakon onog fosila kaj je vozio do sad. Sad ce gustat dolje!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2859
Odmah je pao smile kad ga je zajurio a ovaj slusa samo tako, kazem ti jos malo pa flipovi

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2860
Ajde bas mi je drago!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2861
Preporuku za kameru za FPV za miniquad, neka bestbuy varijanta?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2862
Price?


 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2864
Ovo sam platio nekih 28$ prije par mj. ali sada je cijena od 130$ ono koji k.... zbog cega je cijena otisla u nebo?