Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1031122 times) previous topic - next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2865
koje, nema linka


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2867
Da bas cudno, ali kaj ce ti 2.1mm leca, probao sam letiti na to, meni je koma, ful fisheye i uopce nemas osjecaj koliko si od neceg. Sve te zice, granje i ostale male stvari se najbolje vide na 3.6mm lecu, ali 2.8mm je neka zlatna sredina


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2869
Ovo sam platio nekih 28$ prije par mj. ali sada je cijena od 130$ ono koji k.... zbog cega je cijena otisla u nebo?

Dosta cesta pojava na ebayu.
Prodavac trenutno nema robu, pa digne cjenu da nitko ne kupi dok ne dobije robu.
To mu je lakse (mozda ga i manje kosta) nego da mice i ponovno dodaje item u ponudu.


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2871
@sekile

Bas tu kameru imam i ja sa 2.8 lecom! :)




Ovaj vikend sam napokon uspio odletit nesto. Veceras dolazi video!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2872
Ja sam kupio ovu kameru i ok je, nije baš nešto specijalno a iskreno nisam ni puno kamera imao da bi dao neko stručno mišljenje. Malo ju zafrkava kada ide iz sjene na sunce i nekad zna bacit crno bjelu sliku ne znam zašto. Leća je 3.6mm i taman je morao bi probat neke druge da procjenim. Šteta vrijeme je banana pa ne mogu nastavit trenirat i guštat se. Na kojim baterijama vi letite? Neka preporuka..

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2873
Ja letim 8-9 min FPV sa Turnigy nano tech 1500mah 3S 35-70C..


Preporucujem da si kupis neke sa sto vise C.


25C je premalo.. pogotovo 1300mah 25C baterije.
To bi bilo onda 1,3*25 = 32,5A max daje barerija a npr. moji motori vuku zajedno 36A

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2874
Ja imam isto tak 1400 3S 40-80C Nanotech i zakon su. Fakat su zakon batke


 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2876
Hehe podsjecas me na mene haha :)) Ide dobro he he :)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2877
Dobar , fino ti ide, treba malo ustelat tu makinu, ali to je to. Euformelo kad ocekujemo neku snimku sa mora  8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2878
Eh...cim vrijeme bude bolje, kisa je, ne zelim da mi "mali" dobije kratki spoj :P
Kad se malo usemim navratim i do zagreba na okupljanje...ili da vi na more malo dodjete?  8)