Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1030729 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3345
P.s. rcx i zmr nisu isti motori ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3346
Znam ironic ali znam da jedna sorta rcx i zmr su isti ali samo drugačiji naziv ono zvono isto , magneti isti sve isto

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3347
Ja recimo nisam probao ove 2206 kaj sam link stavio, ali su me dugo mamili, plus kaj ih hvale, tak da neka se nadje zrtva koja ce istestirat ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3348
pa cuj ironic sada kak si ih stavio malo i mene privukli ... na iduci malac idu kobre dabre to sam si obecao a onda na iduci mozda stavim 2206 jer sada sam malo citao i stvarno ih hvale po netu  ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3349
Eto ;D a na koji quad stavljas kobre, i koje? Jer recimo meni su kobre malo precijenjene...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3350
pa na malac stavljam navjerovatnije  ;)      na kopiju luminer frejma ( kresijov najnoviji frejm ) znas valjda o kojem govorim
pa cuj neznam kakve su kobre dabre zato bi ih i uzeo za probu jer sa sunnysky sam prezadovoljan a navodno su kobre dabre No 1  ;)
a koje kobre dabre ?' - pa navjerovatioje sa 2300 ili kolko imaju kv uglavnom za malca  ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3351
Mislis 2208, 2300kv  ;D  imam ti i ja takav frejm, baci oko na ironicnu multi garazu, nisam jos ali cu dodaj updejt na taj frejm. Ruke ce ti prve puknut, trust me ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3352
pa nisam sad tocno znao dimenzije pa odokativno napisao  ;)
pa cuo sam da ruke idu kao lude ... pa cuj ironic nije problem za ruke to je par doalra tako da m to ne brine ali dobro ja za znati da brzo odlete  ;)
ali moram na neki novi frejm proci jer mi se qav ( onaj obicni ) doslovce rascvao
slucajno porovao po zemlji i komadice sam poceo skupljati  :'(

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3353
Beast ako ces slagati taj frame moja preporuka da odmah stavis druge ruke. Moja je pukla sa tak metar visine i to uvijek pucaju tamo gdje glupani kineski naprave rupu na najtanjem dijelu, cak brijem da to namjerno rade tak da kupujes zamijenske. Najlakse javis se kolegi jazavcu, on je skopirao jednu orginal i izrezao je od nekog svojeg ludog materija, neznam koja sila mora biti da sad puknu.



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3354
sekile pa cuj za ovaj frejm sam ludo zagrijani jer mi se cini zakooon
a za ruke se opce ne brinem ...
ali sada si mi dao jos jednu soluciju nabavke novih ruku ... ali vidi se da su ove jazavcove deblje i cvrsce na oko


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3355
Beast ako ces slagati taj frame moja preporuka da odmah stavis druge ruke. Moja je pukla sa tak metar visine i to uvijek pucaju tamo gdje glupani kineski naprave rupu na najtanjem dijelu, cak brijem da to namjerno rade tak da kupujes zamijenske. Najlakse javis se kolegi jazavcu, on je skopirao jednu orginal i izrezao je od nekog svojeg ludog materija, neznam koja sila mora biti da sad puknu.
Jel ih radi od vitroplasta(staklolita) ili od karbona (al pravog) ? Ovo od čega su naši malci napravljeni nije karbon već stakloplastika(karbon je samo završni sloj). Najlakše je provjerit sa unimerom...ako vodi kroz slojeve karbon je!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3356
2 mibo:

Na Myrcmart imas tri vrste frejmova...

Glass fiber, carbon, 3k carbon

Staklo je staklo  :D
Carbon je ustvari staklena vlakna plus završni sloj kao karbona... (to je taj što ti pričaš)
3K Carbon je stvarno carbon... ja sam provjerio, provodi struju...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3357
Pozdrav
Da ne otvaram novu temu od kupovini..
Ispričavam se,al mi je hitno!!
Jel ima ko za prodat m5 matice sa suprotnim navojem?Ispale mi sa motora, a do sada u Splitu nisam nigdje naša za kupit!
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3358
Imas ducan zove se Imbus, mi ga imamo u ZG, a kod vas je navodno u Trogiru

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3359
Ok.  hvala
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!