Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1030920 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3780
Odličan let Krešo...

Backspin ekstra... vidim tučeš manualu...

Danas sam i ja ganjao malo... sutra moram još malo da nabrijem Rate pa ponovo... bio sam pravo spor danas ali... 4 baterije u Rate su početak nove priče..  :D
p.s. jedva cekam da sklopim jos jednog malca kada ovog manualno skršim da imam šta da letim hahaha


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3782
Yebenitza Dag

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3783
...Što se tiče antena, ste na ove mislili?
http://www.banggood.com/5_8Ghz-Mushroom-Omnidirectional-Antenna-For-transmitter-p-942317.html?p=6Z050013977120130325
...
Te jos nisam imao, vjerovatno su ok. Ali ja bi rekao: Kupi si odmah prave antenne. Jer kupit ces ih kad tad kao i ja. Znaci jeftinije ispadne odmah prave kupit. Razlika se primjeti odmah.


Jao koliko novih videa.. Treba to sve pregledat! ;)


Samo da vas obavjestim:

Jucer sam rokao manualu i napravio svojih prvih 30tak flipova! Kak je manuala jebena!! Tak mi je bilo zabavno da sam letio sve do mraka! Mozda slozim neki kratki video veceras. Sad totalno kuzim o cemu sekile cijelo vrijeme prica!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3784
pitam se dali je mogao vidjeti ovu mrezu na golu ili je kroz letjenje sam napravio rupe  :P

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3785
Fino ga ganja nema sta 8). Spanjolci su ludi za nogometom

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3786
Ajmo majstori nek netko snimi daljinski kad se radi flip,roll.. da i ostali nešto nauče... ;) .



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3789
Dakle pala je odluka, idem u izradu novih ruku za mali Diatone. Ako bude vremena, napravit cu jedne 250 a jedne 230 kao i dosad. Cilj je probati 6x4 propove da ne moram prelaziti na 4S (slabasan je trenutno). Neću raditi 4 ruke odvojene već dvije po dvije (ne vidim razloga zašto 4 odvojene osim što zamijeniš samo jednu kad i ako pukne).


Materijal 4mm carbon&par slojeva kevlara u sendvici, infuzirano i zapečeno. Primam ponude za CNC :) ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3790
nista specijalno, obican trening na jedinom drvetu kojeg nisu posjekli u proljetnom ciscenju  ;D

ko da su znali da ce se neki junkie nakacit na njega ;D

www.youtube.com/watch?v=sZ4jrD7mz1E


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3792
Užitak je bio pogledat vaše letove, bodul dali si u acro ili autolevel?
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3793
Bodul od kad je presao na manualu kuri 5 batki svaki dan :)

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3794
E ljudovi sutra bude mozda kakvi meet jer sam mozda u zg


Ps. Bodul svaka cast sa idejom ... Meni fale neki gejtovi a vidim vi ste dobili sjajnu ideju za to