Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1030710 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3870
Pricas gluposti. Evo ova ekipa u zg sto letimo, svi su savladali manualku u tjedan dana. Problem je sto se ljudi boje rijeci manual,cim spomenes neki grc, a kad provoze dva puta odmah smile. I tako malo vozikas i kad totalno ukrotis zverku onda dalje radi masta. To sto ja vozim nije nista specialno ni vau, samo sam prije poceo 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3871
Sokre da te nema jos bi jos anglirao  ko deda u nekom parkicu ;D svako malo bacim oko na svoje prve pfv filmice... sve me sram  :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3872
..To sto ja vozim nije nista specialno ni vau, samo sam prije poceo 8)
Ja kazem cesto "vau" kad pogledam tvoj novi video, cesto i vise puta tokom jednog videa ;)

@IronicGti
Bome ga i ti picis super!

Mogu reci da me cijela ekipa motivira da postanem sto bolji i da sljedeci put kad dodjem odletimo koju kvalitetnu utrku!

A do tada sta mislite o ovom youtube izazovu?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3873
a sada cu biti malo sporiji ;D veliki je pustio bijeli dim i sad furam samo miniminija :D

nije mi gust vise voziti sporo... ja sam za bilo kakve izazove, daj samo ledinu i vrata su vec spremna. Ovo je vec postala bolest  ;D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3874
ironic pa sto se zalis na miniminija pa to je zvjer od malca jos  k tome je doam radjeni pa kud ces ljepse


pa zar minimini nije brzi od velikoga ?'  :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3875
ma kaj bi se zalio, samo mi zao kaj sam radi gluposti popusio regler  ;D

mali je na 5inch a veliki 6, tako da nije brzi, samo ga pun kufer bolje kontroliram nego velikog ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3876
pa sta si lupio regler u drvo ili ??




a tu je caka opce zaboravio da je malac petica  ;)
ako hoces mogu pogledati mozda ja imam koji viska pa ti posaljem


ali meni je nakako mali sadji od velikog ta njegova mini velicina je zakon i samo dizajn frejma je supperiisskkaa pa mi samim time nekako malo brzi cinil  ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3877
ma hvala, imam jos nesto propova  ;D

isao sam se malo ganjat na 4s i puko prop u zraku.. i dok sam ja lagano spustao quad dolje, motor se desyncao i tako mi kurio regler.. a moozda je i motor dobio, jer su malo crni namotaji, stavio sam ga sastrane, ne zelim ga dirat dok mi ne stigne regler novi  :D

al dobra je fora kad rokne quad.. umjesto buzzera imas dimnu zavjesu i tocno znas di je  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3878
auuu ironicc pa bas si ga ruknuoo heheh


ako ti sfale propovi samo vici ja i dopeljam regler za velikoga da nebudes u pauzi sa minijima  pa odma malo porokamo po nekom parkicuili negdje ... od kako sam bio ono na bundeku sredio si prevoz sada za zg kad got hocu ( osim kada sam u nedjelju ili subotu n praksi [size=78%] ) [/size] :'(


a i ocale imam tako da je ovo suppppeeerrr sada sam vidio razliku izmedju ekrana i cvika


mada i onaj tvoj fielwiev nije opce los

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3879
kad bumo dogovarali meet samo dokuri  ;D

a gle, vazi jedino ako imas ztw spider 20a opto regler ;D

edit:

rokanje 2u1 , vikend bio uspjesan  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3880
Quad opet leti kako spada, wooohoo! Hvala Sekile :)


Jedino što je slabašan na 5030 ali četvorke su već naručene...imali smo danas skoro bliski susret Sekile i ja :D  daj snimku Seki brate :P

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3881
Ironic imam ti one sk 12 ampera ako ti sta znace za prvu silu ....

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3882
e Beast jel se mogu ti regleri dić na BLHeli?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3883
Fala beast, imam doma bluseries 20amp pa bum probal frknut rego za probu

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3884
Moze malo pomoci.
Koji od ovih modova je manualka?