Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1030757 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4471
a po onom videu na youtubu o fejk sunnysky2204 lako ih je rezlikovati od originala....

ja sam svoje uzel na banggood i original su došli, usporedil ih baš po tom videu...
sad mi stiže još jedan set istih sa banggood-a pa bum videl dal su isto oriđiđi  :)

Ja nisam siguran. Moji motori izgledaju daleko bolje nego ovi sa videa gdje pokazuje razlike. Ali ipak.. Prvo sto su mi svi dosli u onim velikim kutijicama kao sto su fake u videu. Kod natpisa nisam siguran. Kutovi mi se svi cine dosta ostri kao da bi se stvarno mogao srezat sa njima.. Izrezi na gornjoj strani motora mi se cine vise okrugli nego na orginalu.. Al ja sam letio/krsio sa njima pola godine i nisam imao nikakvih problem do sad. Da sam skuzio prije vjerovatno bi ih probao zamjenit..

U kakvim kutijama su vasi orginali dosli?? Bas u onim manjima ili vecima?

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4472
Meni je dosao u onaj plavkastoj kutijici. Meni izgleda kao da su ti se otegnula ona dva mala imbusa koja drže šalicu za osovinu, ali opet neznam dali se moze razvojiti samo tako dok se vrte jer magnetska sila jaka. neznam nisam probao

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4473
Zar ima veze koji su? Ocito delaju odlicno ako ih furas preko pola godine :)
Decki hvala na pohvalama i Denisu svaka cast, brz je u pizdu strininu!

Hrvatska ekipa ce uskoro pocet jest ove "poznate"....fale vam samo sponzori da mozete opustenije letit!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4474
Fala Zedosaurus, ova prokleta vrucina me tjera da cim prije potrosim batku, a rezultat je vidljiv ;D i ja se nadam lijepom odazivu sponzora, makar u zadnja vikend jedini trosak je bio set propsa i malo nakrivljena ruka ;D sve mi smijesno bilo :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4475
Meni je dosao u onaj plavkastoj kutijici. Meni izgleda kao da su ti se otegnula ona dva mala imbusa koja drže šalicu za osovinu, ali opet neznam dali se moze razvojiti samo tako dok se vrte jer magnetska sila jaka. neznam nisam probao

Pa ovadvije kutijice su plavkaste sta ne?

U videu kaze da je gornja velika kutija fejk. I bas u toj sam ih i ja dobio. A vi??

[attach=1]

Sekile ti si ih jednom gledao i rekao da izgledaju kao da nisu fake.. I ja sam bio toliko zadovoljan sa njima da sam mislio da nemogu biti fake.. Ipak svi motori mi vec imaju dosta lufta, Prije par tjedana mi je na jednom otisao navoj od zavrtanja novog propa. Tada sam pokusao rastaviti motor i zamjenit samo šalicu.. Ali nije htijela dolje nikako, ni kad sam skoz izvadio 2 imbusa i vukao i sa sarafcigerom ga spanao svuda u krug. Na kraju sam odustao i zamjenio ga sa novim motor. Sad nisam siguran dali se bas taj novi motor rastavio sam u zraku. Mislim da je. Budem danas skinuo motor i dobro ga pregledao o cemu se radi i dal se da zasarafit.


@zed
Napisao sam ti vec u kometaru al evo opet - Tvoj zadnji video je super! Nisam znao da mozes vec onakve pokrete letit. Svaka cast! Morat cu pokupit koji move i probat i ja :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4476
Evo jos jedna lijepa slika od jedne razlike. Kod mene izgleda perfektno okruglo kao na desnom motoru..

[attach=1]

Kod vas??

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4477
Sve je to isto momci, pa ne isplati se kinezima stancat dvije verzije, pitanje samo kojih su lagera imali na stanju kada sklapaju motore!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4478
Kaj nije neka razlika u namotajima izmedju fake i orginal. Ma to sve radi. Ja mozda planiram mijenjati za one myrcmart motore. Budem jos vidio kak ce se ekipi pokazat s vremenom.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4479
Namotaji i salica je krhkija, tj tanje su ove sace kaj Wolf spominje a zica je deblja i ruznije namotana, ja svog prvog minija prodao sa originalima i sad ovog kaj imam ganjam kopije ;D, i btw kopije se manje griju, tj uopce se ne griju naspram originala

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4480
sve u svemu mi se cini da ima jako dobrih kopija ... probat cu ovaj nazad zasarafit i przit ih jos neko vrijeme. danas cu skinuti jedan i mozda bacim koju fotku.

al tigrovi su vec na putu! budem ih malo usporedio kad stignu.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4481
E da jedna jako jako bitna stvar. Bas nedavno mi dosao novopeceni kolega sa SS2204 motorima i ZMR250 frame. Pri samom paljenju skuzim da regleri cudno sviraju melodiju. Dignemo quad i nakon pol minute motori vruci i konektor od fpv antene kipuc, cak dva alu odstojnika vruca. I koji problem. Stavio je predugacke sarafe kroz karbonske ruke za motore i kako karbon vodi uspio je faze od motora spojiti sa masom batke. Dajte ekipa to pazite, ne pretjerujete sa dugackim sarafima, nece bolje drzat zbog toga

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4482
Jao

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4483
Smoke ON

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4484
meni je došlo u manjoj kutiji i vide se magneti (motor ljevo)