Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1030630 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4576
Superiska letenje, ovo ziher nije let pocetnika  ;D . I lokacija je mrak, jel to u Osijeku

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4577
Mr Rock ;D fino ti to pelas 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4578
Fala momci:) Da lokacija je u Osijeku. Jedno od boljih mjesta za letjeti. Kako smo svi novi u ovome pa jos istrazujemo gdje letjeti.


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4580
U izradi jos jedan mini, ajmo reci mini, malo veci od nasih, samo sto ovaj nosi dvoosni gopro gimbal. Frame je od jazavca, naravno opet malo tuniran da ubacim gimbal. motori sunnysky 2218 980kv, 30A simonk esc, cc3d , gimbal je takodjer od jazavca, njegova poznata ultra lite verzija. Danas sam ga malo vozikao na LOS i nevjerovatno je stabilan , a snage koliko hoces. Cilj je da letim na 8" propsima na 4S batke.


Par fotki, ima usporedna sa mini dexom gdje se vid




Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4581
Daj baci koju sliku gimbla, koja je pločica gimbla 32bit ili...

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4582
E to je prava igracka!

Koji ti je to gimbal controller? Trazim neku jeftinjaru, a da valja za pocetak, za neki socijalni quad :)

Motori 2212 ili 2218? Nisam vidio 2218 sunnysky



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4585
Te motore cu si i ja sad uzet.

Ajd bas me zanima kak ce to snimat

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4586
Gimbal ustelan , onako na stolu, sad treba vidjet kako ce se ponasati kad malo dam papra quadu. E sad ces vidjet George sta su snimke sa gimbala, moze sporo , a moze i supersonicno , a nema propova u kadru. To kad vidim odmah mi je zlo, moze on biti peterosni gimbal, ali ako vidim propse u kadru , koma  :'(


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4588
Zakon lokacija, prolaza kolko hoces i to si odletio samo tako ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4589
Ja na quadu nisam imao propelera u kadru, ni na 60 km/h. Naravno da je ruzno kad su u kadru.

Ajd, uploadaj snimku, vec si sigurno poletio :)