Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1030994 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4920
Evo ja ostavljam temu na raspravu. Koliko znam ZG ekipa ima gatove a ja pošto radim u auto-kući imam razne promo zastave tako da je to riješeno. Na dijelu predviđenom za nas je nalazi stari avijon kojeg bi svakako trebalo ukomponirati.


A dok vi razmišljate ja se opuštam:)
https://www.youtube.com/watch?v=dsUyfDddlbs

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4921
Ako je dvokrilac, prolet između.
ZMR250 - DYS BE1806 - Blueseries 12A - CC3D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4922
Ma ponijet cemo mi gateove, ti rocky imas one zastave sto si mi spominjao. Po meni staza nemora nuzno biti osmica, ali da bude i desnih i lijevih zavoja, da nije dosadna. Ma to cemo sve na licu vec smisliti



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4925
Evo jedna dobra kuharica za organizaciju utrke. Između ostalog, dobro je dogovoriti i podesiti frekvencije za video prije utrke kako ne bi autoscan onih koji čekaju ometao one koje lete. Thread ima i prikladnu karticu.
ZMR250 - DYS BE1806 - Blueseries 12A - CC3D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4926
Prekomplicirano. Puno zabavnije je pizdit na livadi kad netko upali quad bez upozorenja :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4927
Adder trebas vidjet kak to izgleda na livadi kad letimo...
ovo sto zed kaze je istina.. puno zabave... :D

PALIM !!!!!!
:D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4928
Još koji dan... Jedva čekam!
ZMR250 - DYS BE1806 - Blueseries 12A - CC3D

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4929
Ekipa jedan tip za ove BS ili Spider esc. Kad vam dodju sa simonk mozete oh direkt flashat preko usb linkera na blheli, netreba onaj AVR flasher sa kojim moras direkt na Atmel chip. Ako vec ne dodju sa simonk onda kad se flasha sa AVR stavi se simonk bootloader pa opet kasnije se moze preko usb afro linkera na servo kablic sto olaksava podesavanje

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4930
Ima li tko u Osijeku AVR flasher ili je zainteresiran za nabavku istog? BTW nema li sad i blheli bootloader?
ZMR250 - DYS BE1806 - Blueseries 12A - CC3D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4931
Ekipa jedan tip za ove BS ili Spider esc. Kad vam dodju sa simonk mozete oh direkt flashat preko usb linkera na blheli, netreba onaj AVR flasher sa kojim moras direkt na Atmel chip. Ako vec ne dodju sa simonk onda kad se flasha sa AVR stavi se simonk bootloader pa opet kasnije se moze preko usb afro linkera na servo kablic sto olaksava podesavanje

Bolje je staviti SimonK Bootloader, je veći ali podržava i BLHeli, dok ako se stavi BLHeli Bootloader nije moguće staviti SimonK kasnije bez promjene bootloadera

Znaci kad se stavlja bootloader SimonK podržava SimonK i BlHeli, dok BlHeli podržava samo samog sebe


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4933
Vidis super ideja, mogao bi i ja snimiti koju utrku ili gustanje...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4934
Voznja sa meetinga u Prelogu, naravno krepala microsd nakon crasha sa Coljom, ali nesto se izvuklo sa druge. Uglavnom sva vrata su polomili tako da mi je ostalo voziti se oko zastava


http://www.youtube.com/watch?v=go7RPZPDHcs