Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1030669 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6210
svaka čast ekipa  ;D 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6211
Svaka cast  :-\

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6212
Čestitke ekipi.......

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6213
Spika je bila ta su preko ovog htjeli plasirat svojeg covjeka na nationalse. Prodali su foru da IR transponderi nisu ocitavali dobro. Ali kad su zed i ironic vozili ja sam stopao stopericom i tak da nema sanse. Uglavnom predali smo prituzbu i provjerili su DVR snimke i skuzili su da su zaje... ali nemogu to odmah ispravit WTF

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6214
Predobro,bravo!!!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6215
Nek nam vrate INU i rješeno, za NE SEKIIIII?  :D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6216
Ma meni je bilo super zato sto smo kao ekipa isli. Jedino mi je glupo zbog Zeda jer je vozio ko manijak. A Backspin je odvozio dva ludjacka kruga i steta u trecem se popiknuo o pod, a Klic klasika, neide ga Madjarska...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6217
Hehe kolko znam Denis ima snimku s xiaomija pa ce valjda zakeljit...a moju voznju su snimali na monitor pa zakacim ...

Sent from LG-G4


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6218
Ko ih jebe ak na taj nacin moraju plasman izvlacit...


Doci ce na Europsko i Svjetsko pa nece moc varat, gamad.

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6219
Skoro zaboravih, čestitke svima na odličnim vožnjama. Uz još malo treninga možemo biti na samome vrhu...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6220
Čestitke ekipa opet ste na vrhu..a što se Madjara tiče oni su poznati kao cigani zato ih se treba čuvat

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6221
Da, opet su nas sjebali sa vremenima, zed ionako smo prvi, vidjeli smo jucer, da ostatak ekipe nije popadao ili imao problema, uzeli bi prvih 5 mjesta
Imam snimku sa practice lapa, uploadam popodne

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6222
Znas kaj jos me jedna stvar bode u oci..propozicije natjecanja bile su jasne:
- 2 practice-a
- 3 runde utrka
- prva tri kruga iz utrka se broje za najbrze vrijeme (znaci imas 3 sanse za postavit najbolje vrijeme)

Kad se timeline pomaknuo zbog problema s videom, promjene sistema natjecanja (ne vozimo po 4ica nego jedan po jedan) itd, Madjari su ostavili dva practice-a i samo jednu utrku.
Ak jse radi o natjecanju/utrci vise fer bi bilo dat ljudima da se natjecu, znaci nek odvoze taj prvi practice, a kasnije radje onda 2 utrke. Bilo je dosta ekipe kaj e skrsila u utrci (znaci vremenu koje se bodovalo) tak da bi i Madjarima i nama bilo bolje da smo imali jos bar jednu sansu za popravit/postavit vrijeme.
Kad se vec nije ispostivalo da budu 3 runde utrka.
Osobno, dao bih ljudima da se nadmecu, a ne da isprobavaju stazu u nedogled, imas jedan practice i dalje rokanje ...

Decki su mi svjedoci da sam odvozio dost brza oba practice-a i sletio nakon 4.odvozenog kruga iako sam mogao jos bar 3-4 odvozit, jer kaj cu pimplat po stazi, ajmo se utrkivat...
Madjari su vozili s 4000mah batkama neki frajer fura 15 krugova po stazi dok mi sjedimo i cekamo da zavrsi :)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6223
Sad vidis kak je nama kad cekamo tebe po pol cuke da odvozis ;D :D steta kaj tu nemam prst smailic ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6224
*ebi se... Chunk :D
ko ti kriv kaj se skrsis skoro svaki put :D