Skip to main content

Topic: Quanum DIY oćale za sirotinju (Read 29713 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #120
Birao sam izmedu njih i Headplaya, i sva sreca odlucio za qvanum!


A joj....pa slika na headplay-u je najbolja koja ima trenutno


Istina ako je u hd linku, inace je beskorisan sa nasim kamerama i video linkom, jos uz to ima plavi ekran i malo, malo puca slika totalno bez razloga!

Uz to nije za letit nista brze, dobar je jedino za laganu voznju avionom, slika mu je ipak prevelika za nase oci!


Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #122
Zasto sva sreca? Meni se headplay cini puno bolje. Al nisam isprobao tak da nisam realan

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #123
Jednostavno ne valja niti jednom covjeku u svijetu koji leti ista brze medu drvecem i slika konstantno puca!

Opet slika moze biti samo losija s kamerama kojima mi koristimo, nego na qvanumu!

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #124
To stoji.

Meni je to vise za avion i snimanje, posto ne letim minija. Al opet, za to je cak i bolji samo ekran na stanici

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #125
Coljo ne leti svi minije :D

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #126
Ja imam quanum v1 i želim neki upgrade, pa si razmišljam uzeti ovu novu verziju ili skyzone fpv naočale, velika razlika  :D
Nisam nikad probao naočale pa ne znam što bi bilo bolje. Jel naočale tipa skyzone stvarno opravdavaju cijenu ~400usd? Dajte koje mišljenje vi sa iskustvom  ;)

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #127
Meni su cvike zakon, vrijede svakog dolara. Ako si u zg dodji jednom na letaliste pa ces sam prosuditi

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #128
Vrlo rado, samo reci gdje i kad  :)

 

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #129
Daj mi na pm neki broj moba