Skip to main content

Topic: CC3D zajebava (Read 4433 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: CC3D zajebava

Reply #17
Nisam,to cu probat za koji dan polemit jer trenutno nemam lemilicu pri ruci,nego sam samo pomocu pincete stisnuo ta dva kontakta dok se palio cc3d.

Odg: CC3D zajebava

Reply #18
nebu ti igrala pinceta, osim ako ju zakucas posteno u te pinove ;D

ja sam ispizdio na taj sistem i od onda samo lemilica i bok, ofkors kada obavis cijelu proceduru, odmah odlemi pinove i pici dalje

Odg: CC3D zajebava

Reply #19
I mislio sam si da nema dobar kontakt pa je to mozda razlog,nista sutra onda to polemim pa idemo dalje,jos jednom hvala sto ste poslali FTDI,il vam ga vratim il vam ga platim nekako :D.

Odg: CC3D zajebava

Reply #20
Evo igram se vec par dana,zalemio sam i sve je po propisu i vidim da se nesto izmjenilo jer sad dolazi eror u stm flash loaderu "Unrecognized device" tak da ima neki kontakt s chipom koji je gore ali ga ne prepoznaje,dal mu fali neki driver ili nesto da bi ga prepoznao ako iko zna?

 

Odg: CC3D zajebava

Reply #21
Ala sam se nacitao ovih dana i sve korisno sto sam nasao korisno “Unrecognized device”: this message is shown if the received value is different from 0x79. Resetting the device may solve the problem.Al nikako i nece i nece,isti error dode ako kratko spojim tx i rx na ftdi adapteru kako bi dosao do njegovog chipa al to je i ocekivano jer je to drugi chip gore,al nije mi jasno kako ovog ne prepoznaje osim ako gore nije neki drugi chip?


[attachimg=1]