Skip to main content

Topic: 2x t-rex 450 se v2 klonovi (plasticni i metalni) pocetnik (Read 3295 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2x t-rex 450 se v2 klonovi (plasticni i metalni) pocetnik

ovo tek trebam pocistit, tu cu slozit stol za lemljenje, srafanje i sve sto ce biti potrebno za ovaj hobby korak po korak nesto ce valjda biti : )


S ovim je sve pocelo : )


ovo je plasticni spreman je za prvi hover test i balansiranje nozeva, punjac koji su mi poslali u rtf kompletu je katastrofa i nece punit bateriju punjac mi kasni vec 10 dana ocekujem ga ovaj tjedan.


Stanice se redaju futaba je tu.. sim kablove cekam vec 3 tjedna sad ce cetvrti samo sto nisu dosli...
CT6B sam uspio dobit u simu al nisam imo previse vremena cini mi se ko da mi je 3D let ukljucen ide u rotacije i rollove i tak.. treba stelat sad cu imat vise vremena za to



tu je i t-rex 450 Se v2 metalna verzija klona u komadima zapakirano al to cemo jos poslikat sve kad si stol za srafanje napravim. od djelova za metalni klon jos cekam repni servo i punjac za bateriju koji ceka i plasticni : ) oba dva su najeftinji moguci build, to cu s vremenom promjenit naravno tu i financije igraju ulogu gledam moja 3 servacha sa postarinom kostaju 9$ a ustvari bi to bili bar hitec 65mg servachi 30$ po komadu al sto je tu je probat cemo se snaci za pocetak : )

Odg: 2x t-rex 450 se v2 klonovi (plasticni i metalni) pocetnik

Reply #1
danas upalim plasticnog pocne se vrtit sve super dobije brzinu cak i trzajevi nestali i reko sad cu gas i dignut cu ga i nesto pukne puff ko kratki spoj je zvucalo i ugasi se gas, gledam sve se cini normalno... servachi se micu al ne mogu vise throttle stisnut koda je pregorio esc ili motor tj zavrti se nesto sitno i nista onak nesto rezi koda esc nije dobro spojen na motor pa vrti u kontra smjeru? pa sam promjenio polaritet ali ne pomaze Oo, isprobo sam sve 4 baterije nije do baterije mada mi je doso i drugi shit punjac od 9 $ i taj je isto govno cini se uzet cu odmor sad od svega pa cemo vidjet jebo ti RTF koji nije ni blizu RTF a kamoli RTF imam drugi motor i esc ali bi trebo savijet sto da radim prvo, u picku mater : D ma samo da ga dignem jednom u zrak i leti direkt u zid jebo me pas ako ne

Re: 2x t-rex 450 se v2 klonovi (plasticni i metalni) pocetnik

Reply #2
Provjeri lemove izmedju esc-a i motora

Odg: 2x t-rex 450 se v2 klonovi (plasticni i metalni) pocetnik

Reply #3
bullet connectori 3 com iz esca u motor, cini se da su ok malo tesko izlaze i ulaze..
jesi mislio da skinem shrink tube ili sto je vec ovo crno i vidim dal je puklo nesto ispod ili ? ovak iz vana se cini sve ok..


Re: 2x t-rex 450 se v2 klonovi (plasticni i metalni) pocetnik

Reply #4
Da provjeri ispod shrinkova

Re: 2x t-rex 450 se v2 klonovi (plasticni i metalni) pocetnik

Reply #5
Ako nije to ionako ces morat sve poskidat... al meni je bila slicna situcija jednom..

Odg: 2x t-rex 450 se v2 klonovi (plasticni i metalni) pocetnik

Reply #6
skinem ih danas onda cu sliknut i provjerit kakvo je stanje ispod moguce dok sam ja cupao te kablove van nutra da sam sjebo koji al mi je cudno kako je bas u letu otiso dok sam stisko gas puche puff i sad rezi kad dizem swash se mice ok al nema gasa samo se piga nesto a sve se cini ok pinion na motoru i to....   ajde nadam se da ce i ovo govno poletit uskoro jer sve je blize da poleti kroz prozor

Re: 2x t-rex 450 se v2 klonovi (plasticni i metalni) pocetnik

Reply #7
Provjeri i motor da nije malo pocrnio iznutra

Odg: 2x t-rex 450 se v2 klonovi (plasticni i metalni) pocetnik

Reply #8
cim sam prvi shrink tube zarezo connector od motora je ostao zaboden u escu a kabal ispo van : D
ajd dobro bar nije strasan kvar : )))

trebat ce to zalemit, svaka cast ivek : )


Odg: 2x t-rex 450 se v2 klonovi (plasticni i metalni) pocetnik

Reply #9
E super, drago mi je da sam ti pomogao  :) Ajde da sam i ja ponesto naucio u ovih godinu dana  ;)

Odg: 2x t-rex 450 se v2 klonovi (plasticni i metalni) pocetnik

Reply #10
skinuo sam sva 3 i na escu sva 3 tamo su bili dobri a na motoru je jos 1 bio labav da je otpo skoro sam od sebe, zalemio sam ih nazad i stavio nesto dok mi ne dododje shrink tube, i onda koja muka zasrafit ona 2 srafa na motor, 1 nisam mogo pogodit pa da je isus nije htio uc odozgora kroz lim pa u motor rupu, mozda bi mi bilo lakse da sam skinuo main gear ili prosirio rupu xD mhm ?
sad sam sve spremio al budem to kad ulovim vremena, i like it xDDD <3

btw sad kad sam ga malo srafo i tak vidim da nema locktighta nigdje cak ni na motoru, a pinion sam usporedjivo s mojim 13T pinionom i cine se identicni znaci 13ica je gore... sto got da to znacilo : D, motor, esc, servachi, gyro sve crno no name china : D

Odg: 2x t-rex 450 se v2 klonovi (plasticni i metalni) pocetnik

Reply #11
ispo mi saraf iz ruke : ( ne mogu ga nac...
E sad da imam koga nazvat buraz imas viska saraf za motor i tak xD..
m2.5x5mm ili m3x5mm ?

no dobro moram ici van drzave na 2 tjedna valjda nabavim saraf kad se vratim e da sam znao nebi nikad ovo govno narucio ja mislio kao RTF pa cu ga hoverat malo odmah cim dodje za 5 dana jer da sam znao sto znam danas nogom bi ga sutnuo kroz prozor.

Odg: 2x t-rex 450 se v2 klonovi (plasticni i metalni) pocetnik

Reply #12
ahahahaha... tako sam i ja mislio... samo sam još naivno mislio da za 60$ mogu letit, još stanica i tako to :D
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

Odg: 2x t-rex 450 se v2 klonovi (plasticni i metalni) pocetnik

Reply #13
mene je ovo izaslo 200eura  sa postarinom i porezom heli + stanica CT6b valjda najgora moguca stanica koja postoji 6ch vidim da ju imaju gotovo svi rtf kompleti koji prodaju klonove... fora je bila sto je iz amerike pa sam brijo da ce paket stici za 5 dana i vec sam se vidio kak za 5 dana hoveram 450tku : ()     Da je sranje plasticno najgore nisam tada znao nit je bitno, bitno je sto punjac koji su mi poslali ne puni bateriju jer je to govno a ne punjac, da ga nekom pokazem smijo bi se... Ugl svaka skola je skola sad kad ga zahuveram (nadam se ove godine) i malo proletim imam jos 1 koji cu sam slagat od freama pa na dalje a on je isto govno samo je full metal kopija ajmo rec nesto tipa neki srednji HK frame. UGL koja je poanta dao sam pare odmah jer sam brijo odmah u hover a sad kad vidim da cu morat srafat ko majmun naravno da nebi dao ni lipe jer sam mogo imat 5x bolji heli za te pare. ovo govno   plasticni + CT6b idu u oglasnik RTF komplet za 800 - 1000kn cim ga fixam full i cim dozivi prvi hover sretan sam bar da sam podosta naucio sad 100 eura me izasla ta skola al necu se plakat.