Skip to main content

Topic: Negativcima za inat ! (Read 5736 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Negativcima za inat !

Niti celziusi sa negativnim predznakom nisu spriječili jubito-elektropilote sa Kanala u uspješnom druženju i letenju.
Očekujemo od nekih da se prilagode i porade na svojoj bradi. :)
Damir



Odg: Negativcima za inat !

Reply #1
Šteta da fotić nije zabilježio ono skidanje i grudanje poslije izvrsnog kuhanog vinceka  :D .
Je, bio minus u zraku ali zahvaljujući Strongu i vinceku na taj fakt smo fakat zaboravili.
U prilog govori i to da tri sata nismo tražili sklonište u našim limenim ljubimcima. Na kraju se i Strongov mališan ( minime Zagi ) odvažno vinuo u nebo i pocuclao batku do kraja kao svako dobro dijete.

NERED EKIPA UREDNO NA KANALU


Odg: Negativcima za inat !

Reply #3
Badelovi manekeni i pol !!!

Odg: Negativcima za inat !

Reply #4
Zato se i ne družimo sa CocaCola tipovima  :D .
Kuhano vino ili kuhana Cola pitanje je sad?
Eh da, čak se i jedna čaša raspala kolko je bila šokirana toplinom vina na -2

Odg: Negativcima za inat !

Reply #5
sve je to OK ali zašto samo dioge ima što pokazati. s čim su drugi iz ekipe letjeli. Sve mi to malo dismr. :D
Nemam snage da razmišljam.

Odg: Negativcima za inat !

Reply #6
A kaj misliš? nakon toliko kuhanog vina ,jedino je Diogenov letalnik ostal čitav...ostali su porazbijali modele...Ajd dobro, Kobac nije ali je obaral visinski rekord s onim svojim liftom od jedrilice pa ju je zgubil ! :D Vele na radiju da je nađena jedrilica u botaničkom! :'(

Odg: Negativcima za inat !

Reply #7
Hočeš reči da ja nisam ni poletil, pa je zato Horten čitav? :D
Damir

Odg: Negativcima za inat !

Reply #8
a jel smijem napisati da je Saraga imal "smetnje" i kaj se dogodilo zbog toga ?
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Negativcima za inat !

Reply #9
Pa dobro priznajem, Robi me je skužio.
Inače prije svakog leta imam takvu tremu da bez određene tekuće doze ni ne pokušavam poletiti.
Najbolji primjer je kad sam prvi put došao na kanal dofurao hrpu pive i sam ju morao popiti jer su dečki letjeli i nisu imali vremena za navedenu.
Kad sam potrošio pivu tek onda sam išao letjeti .... valjda .... ne sjećam se najbolje. ;)

Odg: Negativcima za inat !

Reply #10
gledajuci nasu prekrasnu fotografiju,moram doci do zakljucka da onaj ko u nama vidi tetkice ili bar malo one zenske ljepote o kojoj pise zaista nije normalan.kaj se gazdi pomunilo da u tim trolovima na slici vidi tete. :D :D :D
zbilja ima veliki problem. :D :D :D
bas zenstveno. :D :D :D

Odg: Negativcima za inat !

Reply #11
To se kaže:'Što se babi htilo, to se babi snilo'. Slijede smajlići po izboru...
Damir

Odg: Negativcima za inat !

Reply #12
fotic me nikad nije volio... to sam pokusao objasnit i fotografu na svadbi. ali nije bitno, zbiljam je vrijeme do tri sata proletjelo u dobrom drustvu i istina da vino nije odmoglo... avioni su letjeli, neki su htjeli vidjeti i snjeg izbliza . rezme = zakon. mali plavi minime me odusevio ... ali i zagi od plavog

Odg: Negativcima za inat !

Reply #13
fotic me nikad nije volio... to sam pokusao objasnit i fotografu na svadbi. ali nije bitno, zbiljam je vrijeme do tri sata proletjelo u dobrom drustvu i istina da vino nije odmoglo... avioni su letjeli, neki su htjeli vidjeti i snjeg izbliza . rezme = zakon. mali plavi minime me odusevio ... ali i zagi od plavog

lako za fotic..... bitno je da te flaša voli  ;D
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Negativcima za inat !

Reply #14
Strong, molim te pohvali kuharicu onog vina od jučer !  Zaslužila je , itekako!
Damir