Skip to main content

Topic: Kanal 21. studeni (Read 2977 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kanal 21. studeni

Poštovano modelarsko pučanstvo,

izvolite se informirati slikom i zvučnim slikopisom o našim današnjim aktivnostima na Kanalu ovdje:

http://krila-kanala.site11.com/index.php/topic,156.15.html

Usput, slobodan sam najaviti da ćemo i sutra nastojati organizirati ovakvu aktivnost oko podneva pa do sumraka, a ne obrnuto.

Smatrajte se pozvanima, vinjeta nije potrebna, svi su dobrodošli (modelari i nemodelari)

Damir

Odg: Kanal 21. studeni

Reply #1
Je, vrijeme je bilo predivno. Vidim da je ekipa bila skoro u punom sastavu a i delte su letjele.
Nego, dal je moj sused SDespot samo popunio brojno stanje ili je i letio? Već duže vrijeme ga nagovaram da malo proparamo nebo ali on nikako da nađe vremena....

Ostali komentari su suvišni - slike govore više od rijeći.

Uživajte

Eh da, koji kanal 1,2,3,4,5 ??

Odg: Kanal 21. studeni

Reply #2
Pavi, SDespotu sam dal da degustira moja dva leteća krila i poslije još Jožin F5 jadralec...
Mjesto na Kanalu je br. 5 po Kobčevoj specifikaciji karata.

Damir

Odg: Kanal 21. studeni

Reply #3
Hm, izgleda da si ga zapalil Damire. Odgovorio mi je PP.
Siniša, krila više nemam ( kasno sinek na kosovo stiže, podjeljeno ) ali to nije razlog da ne izrežemo nova !!

LP

Dražen


Odg: Kanal 21. studeni

Reply #4
Kaj da velim (?), obojica ste dali doprinos mom interesu za leteća krila. Zato, hajmo rezat!
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Kanal 21. studeni

Reply #5
Gledam onaj zadnji video "Razrada makine" i predložio bih da ga analizirate, možda bi onaj mali žuti piper i letio......

Odg: Kanal 21. studeni

Reply #6
ako si mislio na malog pipera i elerona ---to smo sredili kako treba.   Proiblem je u napadnom kutu krila. bilo je preveliko i spoj između trupa i krila je bio preslab.  :-[
Nemam snage da razmišljam.

Odg: Kanal 21. studeni

Reply #7
OcKe

Bitno je da sad klapa ( moglo bi puno ptica biti na kanalu )