Skip to main content

Topic: sto se radi-radi se zagi (Read 14215 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #15
jedino moram šablone napravit od nečeg drugog jer ove od tvrdog kartona nisu bas najbolje rješenje..


Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #17
ja sma izrezao od balze 5mm malo tvrdje i prekrio gornju stranu Alu Folijom,ili mozez od onih elektronickih ploca praznih,ili sperploca mozes i od aluminija ali nezz kako ce to funkcionirati
ali ja inace izrezem iz balze i gornju stranu prekrijem Folijom
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #18
Moja šablona  je od balze 4mm i igra super.
Žicu za rezanje samo uzeo od susjeda  :D čelična obična malo se rastezala pa sam stavio feder i super.
Radi na 12v.

Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #19
1. Odes u lokalni "hardware shop"
2. Kupis grijac za kvarcnu grijalicu (duga cijev staklasta)
3. Grijac razbijes uz sve mjere sigurnosti na radu
4. Izvadis zicu koja je proizvedena sa ciljem da se grije
5. Zategni je na svoj luk za rezanje i opleti...
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #20
Ako netko misli koristiti cekas žicu ( potreban je viši napon ispravljača ) može ju vrlo povoljno naći ovdije:

http://www.el-gri.hr/stranice/kontakt.html

Meni radi super sa napajanjem od lemilice ( 24V ) , žica je 0,5 i dužine 135cm

Što se šablone tiće, najlakše ju je napraviti od 4-5mm balze.
Isprintaš profil pomoću PROFILI programa, preneseš na balsu i skalpelom izrežeš šablonu.
Na kraju fini brusni papir da obradiš bridove i to je to. Na napadnu i izlaznu ivicu staviš krutu žicu ( spajalica ) radi lakšeg uvođenja pile.

Evo kako to izgleda


Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #21
ja sam za sad zadovoljan ovom iz grijalice,danas sam probao rezat sa fiksiranim rezacem i cak je bolje ispalo nek prvi put,ispalo bi jos bolje da nisam morao stati sa rezanjem zbog previsokog tereta na stiroporu...

Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #22
zagi 2 je 99 posto spreman,sutra ide na testiranje..pitanje.,jel zakrilca trebaju bit u nultom polozaju il da ih dignem koji postotak ?




Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #26
jebem ti zagija,prilikom starta okrece mi se leđno,valjda sam opet zajebo teziste..

Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #27
ovo me vec zivcira,mislim da cu krenut sa necim jednostavnijim,razmisljam da kupim easy star,da steknem malo iskustva na tome...

Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #28
Bemu miša, sva sreća da je otporan na greške  :P .

Elevoni su blago dignuti ali i umiksan gas sa njima tako da kod gasa idu prema dolje i tako smanje veliki uzgon.

Evo i CG-a


Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #29
Dođi na most kad letimo da ga utrimamo, nemoj odustajati prerano