Skip to main content

Topic: koliko je bitno stavljat loctite? (Read 2294 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

koliko je bitno stavljat loctite?

Zanima me da li se bas obavezno mora stavljat loctite i koji dijelovi su kriticni da se otpuste?..ja ne letim nikakav 3d pa ni neka velika naprezanja nisu znaci hover i laganini
ja stavljam plavi loctite ali pitam u slucaju da negdje slabije drzi ili sta ti ja znam
pa da vidimo sta ekipa kaze  :)
nebi htio da mi sablja krene negdje di nebi smila
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: koliko je bitno stavljat loctite?

Reply #1
od samog ulaska u ovaj hobi mi stalno napominju da lijepim :D , uglavnom lijepim sve vide koje postoje na glavi i na tail junitu( frame još nikad nisam lijepio) i do sada mi se ništa nije razletilo (a i neželim probati šta bi bilo da ne lijepim) ti lijepi pa si na miru nekošta niš :D :D

Odg: koliko je bitno stavljat loctite?

Reply #2
Sve vide koje imaju metalne matice  ;D
tj zavidavaju se u metal.
I AMEN!!! 8)



Odg: koliko je bitno stavljat loctite?

Reply #5
brutala..ma loktajtam ja samo sam htio pitat je li toliko bitno i ocito je
video je brutala
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: koliko je bitno stavljat loctite?

Reply #6
prestrašno... stvarno je izletilo kao iz samostrela...

best part: something about dogs and mother  ;D ;D

Odg: koliko je bitno stavljat loctite?

Reply #7
od samog ulaska u ovaj hobi mi stalno napominju da lijepim :D , uglavnom lijepim sve vide koje postoje na glavi i na tail junitu( frame još nikad nisam lijepio) i do sada mi se ništa nije razletilo....
Ljepiš sve što je metal-metal (pa i frame), vibracije su prisutne svagdje i prije ili kasnije će nešto početi otpuštati - a to nije dobro. Uostalom sve to lijepo piše i u manualu
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: koliko je bitno stavljat loctite?

Reply #8
sve  je  bitno   bez  obzira  letio  ovako  ili  onako  osobno  sam  doživio   da  mi  se  rep  raspao 
samo  zato  što   neke  jesam  a  neke vijke  nisam  namazao  nije  izdržao  znači  svaki  vijak  koji  ide  u  metal moraš  namazati  ali  ne  cijeli   nego  dvije  tri  loze  na  vijku  ako  cijeli  namažeš  može  se  dogoditi  da  glava  vijka  pukne  i  onda  veliki   problemi  
DJI MAVIC PRO

Odg: koliko je bitno stavljat loctite?

Reply #9
inače  vijke  mažeš s  plavim  ozaka  je  Loctite  243
crveni  je  extra  jaki  ne  stavljati 
zeleni  je  mislim  za  ležajeve
DJI MAVIC PRO