Skip to main content

Topic: Izgubljeni Phantom ZG (Read 6613 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Izgubljeni Phantom ZG

Kod stadiona Mladost kada sam bio sa djetetom na treningu primjetio sam oglas za izgubljeni Phantom..

[attach=1]
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Izgubljeni Phantom ZG

Reply #1
Oteo se kontroli!!  :D :D ;D


Odg: Izgubljeni Phantom ZG

Reply #3
Negdje u ovaj kvart... koliko ima baterije u njemu mogao je otić u sloveniju

Odg: Izgubljeni Phantom ZG

Reply #4
Eh,mislim da se taj vise nece pojavit :P.

Odg: Izgubljeni Phantom ZG

Reply #5
Opet bjeze naokolo, jedan fantomac je prosle godine doletio frendu u dvoriste  ;D .

Odg: Izgubljeni Phantom ZG

Reply #6
Pojavit ce se on, ali na njuskalu  :)

Odg: Izgubljeni Phantom ZG

Reply #7
Neka neka...

Odg: Izgubljeni Phantom ZG

Reply #8
Moj frend kad je izgubio svog, čekao je 3 dana da se netko javi (nema gdje nije objavio nestanak).
Na kraju se javila jedna baka koja je vidjela kako kvad slijeće u vrt,, malo se uplašila pa joj trebalo 3 dana da ode pogledati što je. ;D

Odg: Izgubljeni Phantom ZG

Reply #9
Sta se toliko nasladujete tudoj nesreci? Karma is a bitch  8)

Odg: Izgubljeni Phantom ZG

Reply #10
Ja sam nedavno proso isto, i nije nimalo lijep osjecaj.

Moj nije bio phantom, i nije odletio, nego zveknuo, al nestao je i nisam ga naso. 

Nadam se da ce naci.

Odg: Izgubljeni Phantom ZG

Reply #11
Zato sto sam siguran da nije nikad manual ni probao...kao i vecina debilceka koji kupe Phantom i idu letit medju ljude.

Odg: Izgubljeni Phantom ZG

Reply #12
A stoji to Zed, no ne mora znacit da je debilcek ako je kupio fantom, mozda jednostavno nije takav da bude iso lemit, sarafit, i proucavat mjesecima prije nego nesto napravi, nego hoce letit, ima lovu, i tako.

No, da si kojim slucajem idem kupovat fantom, nema druge, prvo naucit letit, barem u simulatoru, da se izbjegne ovak nesto.

Odg: Izgubljeni Phantom ZG

Reply #13
Kad staviš sve na papir isto ti dođe kupiti fantom ili neki diy kvad,, naravno ako počinješ od nule. Problem kod fantoma su najviše ljudi koje žele snimati i nisu prošli malu školu letenja i padova pa ne znaju kakve sve to posljedice može imati.

Zato, ne mislim da fantom kupuju samo oni koji žele što prije uskočiti u nevolje, prije su to ljudi koji nisu informirani o pizdarijama koje taj hobi privlači,,
znam iz iskustva da frend i par ljudi koji lete tu prokletu stvar imaju potpuno povjerenje u svoju autopilot letjelicu...

... ovaj jedan se malo opametio otkad je njegov dobrano nastradao, cca 200Eur za dijelove koji su mu otišli.

Odg: Izgubljeni Phantom ZG

Reply #14
Sta se toliko nasladujete tudoj nesreci? Karma is a bitch  8)


Ne nasladjuem se ... nego mi je oglas smjesan! :P  ... izgubili smo stari i ja jedan model u savi, jedan na bjelopolju ... vjerojatno jos koji al se nemogu sjetit! :)