Skip to main content

Topic: Odg: Kanal preljevnica (Read 90797 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #45
svemirski druze, i ja sam u preckom pa kad god hoces mozemo se nac i malo parat zrak po kvartu  8)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #46
Bok!

I ja sam u početku tamo letio (dijagonalno od king crossa), no u zadnje sam vrijeme počeo letjeti tamo iza crkve u Prečkom...Tamo mi je bolje jer nema autoputa blizu, ali opet, nekad zna biti dosta šetača pasa....

Kad ćete letjeti sutra? Kakav je teren za polijetanje/slijetanje? Imam neki model s kotačićima, pa da ga isprobam.... A imam i Mig7 nitro, spreman za let, ako bude toplo...(iako radi i na -1)...

Tomislav-.

sutra u 11 sati smo tamo .. a što se terena tiče ima solidnih dionica nije asfalt ali fino šodrani put i može se ...

ak imaš vremena dapače navrati dobrodošao si..

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #47
Uspio sam izbjeći radnu subotu  :), pa eto me sutra tamo.
Na kojem mjestu će se letjeti, dolazim iz Svete Nedelje pa da li da se spustim prije mosta na dijagonalnoj lokaciji ili se leti kod King Crossa.

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #48
sefe prije mosta desno i samo prati nasip. dok ne vidis nase aute. imas jednu sumicu s ljeve strane koju prodes
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #49
sefe prije mosta desno i samo prati nasip. dok ne vidis nase aute. imas jednu sumicu s ljeve strane koju prodes

znači tam smo u 11 sati ja bum prošel pokraj King Crossa pa ak bu neko tam pokupimo ih i idemo

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #50
sad ce karta. par min
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #51
evo, nisam picasso al pomoglo bu 8)
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #52
Bas si nadaren za umjetnost  :D

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #53
8) dodes?
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #54
Ne bi propustio nizasto :D


Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #55
Joj probati ću stići ako ništa nakratko , subota mi je radna od jutra.
Nisam ni stigao baterije staviti puniti za ništa :-[ :-[

Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #56
imamo punjace sa svim konektorima. samo dodi
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe


Odg: Odg: King cross (letenje sutra.)

Reply #58
Điz, ja tek sad vidim ovu temu i onaj koban let ???. Ja bum navratil između 11-12, a i letil ak me nebu strah :).
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3