Skip to main content

Topic: selim se u sweden , nema tu kruha .. (Read 7547 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #30
vise tak svejedno. prije si mogao otici van pa biti rob gastarbajter..sada je to "vani" doslo k nama i bil bus rob gastarbajter doma....jedina je razlika kaj nebus mogel zaradit mercedes za dve godine i bit faca kad se vratis doma  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #31
nije sve u parama.. ali ovakvu livadu skoro u centru grada nema nitko  :)
pricao sam sa ljudima  kazu da se koristi za piknike  i po ljetu za suncanje  inace je prazna.. a dovoljno je velika da sleti i avion s kojim sam dosao .. mislim da tu bum letio , naravno kako se ovdje sve postuje pa tako se moram raspitati dali je to i dopusteno..


Iza ovog brda je danska tj kopenhagen naravno djeli ih more a sa danske 24 sata dnevno puse vjetar pa mozda vidim i priliku za nekakav dinamic soaring  ali ne za obaranje rekorda vec vikend letenje ..


a o modelu cu pisati kasnije.. naravno imam i pitanja..

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #32
nije sve u parama.. ali ovakvu livadu skoro u centru grada nema nitko  :)
pricao sam sa ljudima  kazu da se koristi za piknike  i po ljetu za suncanje  inace je prazna.. a dovoljno je velika da sleti i avion s kojim sam dosao .. mislim da tu bum letio , naravno kako se ovdje sve postuje pa tako se moram raspitati dali je to i dopusteno..


Iza ovog brda je danska tj kopenhagen naravno djeli ih more a sa danske 24 sata dnevno puse vjetar pa mozda vidim i priliku za nekakav dinamic soaring  ali ne za obaranje rekorda vec vikend letenje ..


a o modelu cu pisati kasnije.. naravno imam i pitanja..

Korak po Korak !

i ja imam ovdje slicnu Livadu,okruzena Sumom, ugradjenim Natkrovljima da se u slucaju nevremena moze praviti veselice, ugradjenim Grilovima,Stolovima sa Klupama,Klozeti i pitka Voda na mnogo mjesta,

kod mene je dozvoljeno letenje !
o cistoci se brine Gradska Sluzba i Trava je redovito pokosena,
ja vozim Autom 7 minuta, ovdje se vozi kao na Groblju!

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #33
Lijepo je, slicno je i ovdje .
Danas sam pricao sa jednim covjekom, na obali ali je isprobavao parakrilo.. kaze da malo trenira jr iduci tjedan ide na sjever letiti..
Pitao sam za modelarske klubove i letjelistau malmou , kaze da je to sve individualno i koliko zna nema kluba u malmou a ni na netu nisam nista nasao..

drugi problem je taj vjetar... stalno ali stalno puse, nekada Jace nekada slabije ali stalno je prisutan..

to mi se i ne svida bas pa sam razmisljao o modelu.. na struju bi isao sigurno i plan je blizzard od multiplexa onako na prvu..jos cu razmisliti.

lp Zoran

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #34
Zoka,
nece ti biti problem izabrati Model za Vjetar,
dovoljno probojan a Diogen i Dr.Tom ti siguran sam mogu predloziti pogodan,

ako njih dva ne znaju a moze i to da se dogodi,
tada moj mnogopostovani Kolega  ZED  !

Sretno i Pozz,
Iv


Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #36
Diogen i Dr.Tom ti siguran sam mogu predloziti pogodan,

ako njih dva ne znaju a moze i to da se dogodi,
tada moj mnogopostovani Kolega  ZED  !

Najlakse je za*ebavat :D

 Razlikovati Salu od kako ti si napisao ?
stvarno sam se salio,oprosti Kolega
nije mi poznata ova rijec,vjerovatno po novom Pravopisu ?

Kolega,molim pojasni !

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #37
paralik nema pojma  ;) , pronasao sam hrpu aerodroma u okolici, spominju se dozvole   :-\ , hmm..


link i google translate  http://www.gardstad.se/falt/skane.htm


mislim da do proljea nis ne bu ništa, a sto vise citam mislim da od one prelijepe livade ne bude nista  :-[





 

Odg: selim se u sweden , nema tu kruha ..

Reply #38
paralik nema pojma  ;) , pronasao sam hrpu aerodroma u okolici, spominju se dozvole   :-\ , hmm..


link i google translate  http://www.gardstad.se/falt/skane.htm


mislim da do proljea nis ne bu ništa, a sto vise citam mislim da od one prelijepe livade ne bude nista  :-[

To sa dozvolom je na zapadu svugdje normala,
uclanis se u bilo koji Klub i automatski si osiguran a bez osiguranja ja bih letio Elektro na ovoj tvojoj Livadi bez bojazni, sa SUS Motorom ne bih bez da se informisem,
ja sam letio u Minhenu na divlje i nikada nisam imao problema niti najmanjih, uvjet je dalje od Kuca a to nije problem.