Skip to main content

Topic: CARINA (Read 7771 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: CARINA

Reply #16
 ako odeš Koletu bolje je 1000 nego 300 .... :)
 
lp
 
Toni

Odg: CARINA

Reply #17
ne kuzim?

Odg: CARINA

Reply #18
.. pa od Koleta mozes za osobne potrebe uvesti robe do 1000 Kn bez karine, a do sada 300. Jesam li u pravu?
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: CARINA

Reply #19
o.k.mifi.  ali gle sad ovo: ono sto sto kod kolet  dobijem za 1000 iz kine me dodje 300-400 8)

Odg: CARINA

Reply #20
o.k.mifi.  ali gle sad ovo: ono sto sto kod kolet  dobijem za 1000 iz kine me dodje 300-400 8)

apsolutno, no ja sam samo "objasnio" ono sto tebi nije bilo "jasno".  ;)
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

 

Odg: CARINA

Reply #21
mifi sve je meni kristalno jasno ali se ne mogu pomiriti s tim.kad smo zivjeli u tamnici naroda SFRJ,rasturali su nas carinici,sva je lova isla u beograd,da smo samostalni bili bi ko svicarska pricali su.....
uzeli smo sudbinu u svoje ruke i sad ispada da je jeftinije bilo financirati cijelu jugu,nego sada domoljubnu politicku elitu.ispada da smo bolje prolazili sa brkom na carini nego sa hrvatskom carinom..............
kad bi brko sa petokrakom proforme pitao:"ima sta za carinu" i mahnuo rukom prolazi,a i kad bi naplatio carinu to je bila karina.