Skip to main content

Topic: OS 25FP igla (Read 11435 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: OS 25FP igla

Reply #30
imao sam 4 ta miga7, presvukao sam jednoga u crno, jedan ostao bijeli, te dva mukom u srebrnu foliju,
ti si radio 2(nešto smo tarmpali, neki nitro motor, ja 2, probao sam onaj profil krila drugi i pregrade s balzom, skinulo se dosta grama, oko 40 negdje.
a pošto se modelom nije padalo, nije bilo problema.
isto sam i krilo ljepio sa CA a ne s plastikom, tu je isto bilo uštede oko 50 grama ako ne i više

no za prvoga ako netko ide radit, pa dok skuži polijetanje, ili za neke ludorije,
bolje raditi šperom, onda je kao tenk, pogotovo ako se šper prije rezanja presvuče s jedne strane staklom+epoxy :)

http://www.flyfreak.net/motorni-modeli/mig7-coro-28asp-motor-150-kmh/msg35028/#msg35028

http://www.flyfreak.net/elektro-modeli/mig-7-eskadrila/msg39703/#msg39703

Odg: OS 25FP igla

Reply #31
Da to je ovaj lijevi elektro, poznam ga po kabini i malo stisnutom desnom krilu, taj model se stvarno dosta napadao i prije nego što je stigao do mene, frendu je čak pao i na auto, a i kod mene je preživio dosta gadnih crash-eva gore je bio Turnigy ntm 35-36 1400kv i balsa je preživila sve do ovog pada, ali je opet složen i spreman za let.
A crni se do nedavno nalazio u oglasima.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: OS 25FP igla

Reply #32
da, meni je default bilo (i još uvijek jest) presvlačenje staklom...

sorry što idem u OT: eewane, evo slika ovoga što sam našao. Ako ti odgovara, ostavi mi podatke, pa da se dogovorimo oko preuzimanja.
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: OS 25FP igla

Reply #33
koliko su vam teski ti migovi? moj je oko 1700 grama rtf sa .46.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: OS 25FP igla

Reply #34
Oko 1,5kg RTF, upravo sam ga stavio na vagu, kompletan bez goriva ima 1300g + malo manje od 2 dcl metanola. Razlika u težini je oko 100g motor .25 .46 i sigurno imaš veći rezervoar. Bateriju koristim 2s 800mah od esky lame + bec 3a
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: OS 25FP igla

Reply #35
to je onda to. moj motor .21 je tezak kao .15 i ima 248 grama sa propom (upravo sam sada vagao :-)), a .46 ima oko 450 grama. rezervoar je 2 dcl i koristim isti za oba motora, a baterije 4 nimh clanka po 2500mah. 

prvo sam letio sa .21, ali mi je sa .46 puno bolji iako postaje prava cigletina od modela.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: OS 25FP igla

Reply #36
da, meni je default bilo (i još uvijek jest) presvlačenje staklom...

sorry što idem u OT: eewane, evo slika ovoga što sam našao. Ako ti odgovara, ostavi mi podatke, pa da se dogovorimo oko preuzimanja.

ne znam kakvo tijelo ima taj fergazer, ali mozda nesto uspijem izvesti pa prebaciti dijelove od ovog koji je potrgan na taj.

javim ti se jos, a mogu ga preuzeti jedino kad cu ici u zg. po sadasnjim planovima ne prije 08.12.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: OS 25FP igla

Reply #37
eewan-e, gdje kupujete ricinusovo ulje, imam jednog starog McCoy-a .35 kojeg bi volio upaliti, a on ne smije raditi na sintetiku samo ricinus
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: OS 25FP igla

Reply #38
Evo upalio sam i OS-a, Mig složen i čeka malo topliji dan za let  :)
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: OS 25FP igla

Reply #39
ljekarna kemig u bauerovoj ulici u zg. oko 70 kn litra.
ima i u ostalim apotekama, ali su cijene uzasno visoke i prodaju ga po pola deci. zadnje sto sam pitao je bilo 12 kn za tu kolicinu sto ispada 240 kuna litra.

super za miga! kad slozim svojeg mogli bi se naci nas trojica koji smo na nitracima da odmjerimo snage u combatu. nije da imam iskustva u tome, ali sam za pizdarije spreman. :)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: OS 25FP igla

Reply #40
da se i čika Mika pohvali sa Migom, isto nitro Enya motor je gore sa 8x6 propom, ide kao mutav!

mozda vam je mig poznat  to je onaj sa gornje slike od Tomislava!

Odg: OS 25FP igla

Reply #41
Dapaće ja sam za, samo moramo aute skloniti da ne bi poslije na limariju išli :D .
Iako nije fer tvoj je debelo najjači, jedino da stavim magnuma xl 53 koji mi stoji u garaži, ali to je ipak previše za taj model.
Kada složiš miga obavezno pošalji slike.

Mišo pa imati ćemo sve iste pile (flakserica, mig ....) :)

Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc