Skip to main content

Topic: KATANA  (Read 3593 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

KATANA

Evo da ne tovarim onu rubriku Spitfire prebacicu slike na novu. Polako se radi na zadnjem modelu u ovoj sezoni i dosta vise  :) Neplanski je ispalo da popravim svoju staru katanu koja je umalo zavrsila u smecu. Posto sam imao pravo dobri letova sanjom odlucio sam je uraditi sa manjim izmjenama.
Evo kako je izgledala prije

Odg: KATANA

Reply #1
Posto je nosac motora struho i nosac tockova ispuco odlucio sam sve promjenuti i izkrojiti citav prednji dio. A kaputaz zakrpiti.

Odg: KATANA

Reply #2
Foliju sam skinuo pomocu grijaca i lako se skidala


Odg: KATANA

Reply #4
Motor je trebao biti MLD 28ccm ali cilindar mu je bio izgreban pa sam ga vrati. Nrucen je novi MINTOR 33 ccm nadam se dace biti uredu

Odg: KATANA

Reply #5
Napokon motor je stigao ali radovi na katani su stali jednostavno nemam vremena za praviti ovaj model i na kraju je zavrsio u podrumu  :(. Motor ce najvjerovatnije u Yak 54.
Mintor je pravo fino uradzen i nadam se da ce i raditi fino evo koja slika.

Odg: KATANA

Reply #6
jao brate kroma.... blesti ko belo zlato! lijepi motor! yakus bude sretan, jel tak? ;D

Odg: KATANA

Reply #7
Nemoj bacati taj model u podrum, nađi vremena šteta
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: KATANA

Reply #9
Nazalost nemam vremena pored troje male djece za katanu ali nadam se dacu je nekad zavrsiti ;) Motor je pravo fino uradzen a i lagan je na odnosu drugi motora sa istom kubikazom. Talijani su radili na otklanjanju suvisnog materijala sa motora, kosto se vidi  ima dosta utora prorezani i na auspuhu i na motoru.

 

Odg: KATANA

Reply #10
Katana,sve fini modeli.biti će vremena kada dijeca malo odrastu.Molim Te pogledaj PM, pa ako može javi se na moj e-mail.
Tebi i obitelji puno zdravlja i sreće. ;) :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes