Skip to main content

Poll

Tko je zaslužio nagradu ?

  • Andi
    1 (2.3%)
  • George
    1 (2.3%)
  • Modernwarfare
    6 (13.6%)
  • Vedronebo
    15 (34.1%)
  • Maverick Top Gun
    7 (15.9%)
  • Marko Posavina
    2 (4.5%)
  • Toki
    12 (27.3%)

Total Members Voted: 40

Voting closed: June 11, 2014, 12:51:54 pm

Topic: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac' (Read 15681 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Nagradna igra: 'Mali niskokrilac'

Sponzori nagrada: Varadero, Jarun75, 4tm
Powered by: Flyfreak.net

 ;)

Dakle, cijenjeni flyfreakovi, zahvaljujući kolegi Varaderu netko će djaba (samo trošak poštarine izvan Osijeka) omastiti svoj hangar sa ovim niskokrilcem:

-1,1 m raspona,
- balsa konstrukcija iskusnog majstora gradnje,
-4 ugrađena servača, 
-motor je gljivica od 200 W, ARTF kombinacija, znači ubaci prijemnik i batku te poleti.


Da bi se dokopali ovog lijepog primjerka, potrebno je učiniti slijedeće:

-opisati svoju modelarsko djelovanje, gradnje, modele, letenje, očekivanja i želje;
-potkrijepiti to sve sa nekom slikicom, po mogućnosti i neki Youtube filmićem;
-napisati zašto baš misliš da ti zaslužuješ nagradu ?

Kandidature se postaju ovdje do 1.6.2014. nakon ćega sve prispjele (ispravne - misli se sudjelovanje u nagradnjači prema pravilima - a ne samo postanje u temi) kandidature idu u anketu i glasanje od strane svih zainteresiranih flyfreakova ovdje.

Pobjednik je onaj sa najviše glasova !

Idemo, tko će prvi ?

Moderator

[attach=1]

[attach=2]

[attach=3]

i Youtubić:

http://www.youtube.com/watch?v=sX2IS1UOcQE

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #1
Svaka čast Varadero!

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #2
Da li mi se čini, ili je na modelu ručno izrađena drvena elisa?

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #3
Ne čini ti se, sve je ručni rad.

Sent from my GT-I8190N using Tapatalk

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #4
Uz ovo ja poklanjam za drugo mjesto Cirusa ovakvog iz ove teme

http://www.flyfreak.net/samogradnja/cirus-f1h-by-cvm/msg131236/#msg131236

Za treće mjesto poklanjam zagija od Plavog


Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #5
...BRAVO....dobra ideja...mozda kada bi jos (oni koji mogu)...isto dodale nesto..a vidim da ih ima....pa da ima vise nagrada......sretno svima .... i velika pohvala ovakvoj ideji.... :)
Turnigy 9X

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #6
Kada smo kod sponzora eto dodajem prvom mjestu plate od g11 (izrezane na cnc) za frame od malog quada što ga Šokre vozika zadnjih dana... ;D


Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #7
Evo plate narezane i cekaju odluku tko ih dobiva :) :) :)

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #8
Više sponzora neg' natjecatelja ???

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #9
evo da ja probijem led :D

-opisati svoju modelarsko djelovanje, gradnje, modele, letenje, očekivanja i želje;

Poceo sam se baviti modelarstvom pred kraj 2013 god. Prvi model je bio Mermaid koji je poletio, i letio jedno 2-3 sekunde, kada ga je docekao pod ostali samo dugmici :D, zezam se ostala je elektronika koju sam prebacio na zagija koji ima oko 950 gr, sa vecom povrsinom krila da moze malo i da jedri. Letiti sam naucio dosta brzo, bez simulatora nego pravac na livadu. Za sada sam napravio samo te modele. Ubrzo planiram poceti praviti jedrilicu Guppy, ustupio sam u kontakt sa Ultralajtom (tvorac guppy-a) koji mi je poslao sve planove. A kasnije nekad kada steknem puno iskustva imam zelju da napravim edge-a sa rasponom od 2 metra, samo jos ne znam gdje bih ga cuvao...

-potkrijepiti to sve sa nekom slikicom, po mogućnosti i neki Youtube filmićem;
sliku od modela mermaid nemam, imam par slika sa zagijem i videa







Pogledajte ova 2. videa i pratite zagija, posto nemam samo njegov video. A ovi videi su radjeni kao reklama za modelarstvo u BiH koje je totalno zapostavljeno.
www.youtube.com/watch?v=hTqRF4fAv2c

www.youtube.com/watch?v=SQEkHJpanQA&feature=youtu.be
-napisati zašto baš misliš da ti zaslužuješ nagradu ?
imam zelju da napokon u svom hangaru ( sa jednim modelom ) spustim jos jedan model sa kojim cu jos bolje savladati tehnike letenja.

Svaka cast na ovoj "igri", i hvala organizatorima i donatorima.
Neka najbolji pobijedi ;)

 

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #10
Pozdrav,
 
evo i ja se javljam. Nadam se ne i jedini jer me bude sram da zicam avion. Haha
Kad ovako napisem "zicam avion", ispada da stvarno zicam, i valjda je to jedini razlog sto se ljudi ne javljaju u ovakvim temama. Valjda ih je sram. Mene nije :)

Pocetnik sam i relativno novi na forumu. Dosad sam upoznao par letaca i modelara, i od svakog nesto i kupio i dobio za neki od modela. Kupio i dobio, pa di tog ima, valjda samo u modelarstvu, jer u nijednom ducanu nikad nisam nista kupio i dobio.

Al ova ekipa je ocito takva, A takav budem i ja onda. Kako ce se hobi razviti u nesto lijepo ako ne na ovaj nacin.


   Moj pocetak u modelarstvu i letenju izgleda ovako:

Studirao sam na strojarstvu, i ovo je za mene idealan hoby, posto sam DIY freak za sve. Da sam samo imao vise love kad sam studirao, ili da sam znao za flyfreak, poceo bih jos davno prije. No nisam, pa sam poceo tek nedavno, otvorio profil ovdje, i citao i citao...

E tad sam kupio prvu stanicu, 9x, klasika. Napravio backlight, flashao ju, i u planu je frsky.

Naso sam ono sta me zanima, multirotor :) I krenuo u kopiranje neceg vec gotovog, jer kao pocetnik drugo mi nije preostalo. Tako sam naletio na blackout mini quada na netu i reko sebi: to je to :)

http://www.flyfreak.net/multirotor/blackout-h-mini-quad-kopija/

Skinuo par fotki s neta da imam referencu i izmodelirao frame u CAD-u. Tu je uletio Jazz koji ga je izrezao,  i sad je taj frame postao glavna atrakcija na nasem forumu. A vani vec odavno.

   Osim toga, nema smisla da ne probam avion, kad sam vec zarazen ovih hobijem.

Sekile je velikodusno donirao svoj stari easystar na kojem malo treba poraditi, i ja sam se primio posla. Ovih dana mi stiglo sve za sklopit ga.
A ja u medjuvremenu letio bixlera i easystara na simulatoru, da malo dobijem feeling za avion, i fino se ispraksao. Posto sam imao vremena, na easy-u sam odmah izrezao elerone, prema dimenzijama sa easystara 2, ugradio pojacanja, i jos radim na tome polako. Maiden bude uskoro na youtube-u i u ovoj temi

Plan za ovu letacku sezonu mi je usavrsit letenje na quadu, mozda sklepat jos jedan, i usavrsit avion, slomit, pa  popravit, i slicno :)

Fpv oprema ceka neki monitor, i slobodno vrijeme.....

Moj prvi let  od 9 sekudi  haha

My Movie

Lijepi pozz, i valjda se vidimo na livadi :)

E da, zasto mislim da zasluzujem nagradu? Treba probat sve letit, a nadam se i pivi sa bivsim vlasnikom na nekoj livadi ;)

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #11
Odličan odaziv sponzora - lista proširena u 1.postu, e sada... što je sa onima koji žele konkurirati u nagradnoj, gdje ste ?
D.

neki bi se vjerojatno i prijavili, ali nakon proslogodisnjeg divljanja dezurnih selskih filozofa, flejmera i agresivaca od kojih neki vise ni ne posjecuju forum mislim da vecina nema volje ulaziti u takav "rizik".  ;)

inace, hvale vrijedna akcija i nek je svim sudionicima sretno.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #12
Prosle godine je bilo postenje u igri, nadam se da ovaj put nece!

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #13
Ajde sta ste odma negativno poceli :)
Malo optimizma bi pomoglo!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: NAGRADNA IGRA: 'Mali niskokrilac'

Reply #14
Di si Ediiii


Sent from my iPhone using Tapatalk