Skip to main content

Topic: Turnigy "GOPRO" (Read 21165 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #30
Prvo sam testirao vrijeme trajanja baterije.
Zaboravio sam iskljuciti Cyclic Record pa je snimila 34 filmica po 3min, dakle 102min ili ti ga 1h42min je izdrzala baterija.
Ima do 4x zum koji kak mi se cini nije digitalni, jer kvaliteta ostaje ista ali se smanji kadar ili upotrebljiva povrsina senzora.
Menu je odlican i pregledan. Mislio sam da ce mali ekrancic biti vise smetnja nego potreba, ali sve se na njemu vidi i odlican je za kadriranje.
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #31
Meni se ta kamerica čini kao odličan deal.
Ok, Hero 3+ black i silver edition mogu pri punoj rezoluciji snimati i više (i puno više) od 30fps što može biti vrlo efektno za neki slow motion, ali razlika u cijeni. Ajme.


GoPro Hero 2 vjerojatno pojede za ručak.


Čak i moj Mobius pojede GoPro2 u određenim uvjetima. Npr., brza izmjena svijeta i sjene (spust bicom niz Sljeme).


Nisam se još dovoljno igrao sa SJ4000 da bih mogao komentirati kvalitetu zapisa.





Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #33
Odličan video daje za te novce,moja je došla u HR i sutra je valjda pred vratima!  :D
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #34
Odličan video daje za te novce,moja je došla u HR i sutra je valjda pred vratima!  :D


Danas sam od velike guzve zaboravio snimati da vidim kakva je na full suncanom danu. Budem drugi puta. Fakat za tu lovu odlicno radi.
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #35
Bome, i moja sutra dolazi :D

Vidjet cemo šta je banggood poslao


Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #37
Danas stigla i meni, verzija softvera 20140908V1, sa banggood. Ima video izlaz i osd meni. Probat cu navecer video out.

Ali, stigla sa malo pogrebanom lecom, ko da je kod sklapanja lagano s necim potegnuto po njoj.
Probat cu prebacit video na komp. Valjda se nece vidjeti. Ali svejedno morat cu ih kontaktirati u vezi toga jer, ipak je to 100 dolara, a ne npr 10-15, i zelim da bude sve kako treba. 

Uglavnom, ja uvijek naletim :)

 

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #38
Evo ono sto me zanimalo, radi video out, sto znaci da je novija maticna ploca unutra. 

Kamera je sa Banggood, kostala 86 dolara, i prosla bez zaustavljanja na carini.

Evo slike sto se sve vidi na osd od kamere. To se moze iskljuciti, ali nisam se sjetio probat dali se iskljuce svi podaci, osim slike, ili kako. Za letit fpv preko nje, i preko nekog OSD-a je bitno da se sve makne.

Evo i fotke ogrebane lece. Iskreno, na video nisam primijetio neke smetnje radi toga, ali ganjat cu ih da mi posalju novu lecu, ako je uopce ima za kupit posebno.


Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #39
Kupio netko do sada novu verziju SJCAM sj4000?
Probao sam preko foxoffera ali oni ne salju u Cro.


Send from my Samsung Note 3 using TapaTalk


Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #40
Ako ides preko foxoffera, moras im poslat upit. Salju u Hr, ali moras napravit uplatu preko western uniona ili neceg. Zasto, neznam. Valjda su se opekli na uplati preko paypala i slanju u hrv.

Imas na banggood originalne kamere

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #41
Dvoumim se između banggood ili geekbuying...

Geekbuying je nešto povoljniji ali neznamkakava su iskustva sa njime.

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #42
Banggood je sa kuponom 11 posto najpovoljniji.

Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #43
Hvala
Idem sad vidjeti

Send from my Samsung Note 3 using TapaTalk


Odg: Turnigy "GOPRO"

Reply #44
Imas kod "Monkey" za 11 posto popusta. ;)