Skip to main content

Topic: Evo i ja sam danas malo letio (Read 2517 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Evo i ja sam danas malo letio

Reply #1
Fino fino:)

Odg: Evo i ja sam danas malo letio

Reply #2
Gusti! ;)
InnovationMatters

Odg: Evo i ja sam danas malo letio

Reply #3
Odličan let. Samo još FPV i to je to.

LP,
milan
---

Odg: Evo i ja sam danas malo letio

Reply #4
Biti ce i FPV polako se skuplja lova za cvike  8) , sam da nebude neki jaci pad s helicem jer u tom slucaju nece bit love za fatshark dominator V3  :'( :'(

 

Odg: Evo i ja sam danas malo letio

Reply #5
Evo ja koristim ovu skriptu za xiaomi yi kameru pa ak nekog zanima evo skripta pa probajte. Skripta je u privitku.


Odg: Evo i ja sam danas malo letio

Reply #6
Evo ja koristim ovu skriptu za xiaomi yi kameru pa ak nekog zanima evo skripta pa probajte. Skripta je u privitku.

Gdje si našao tu skriptu? Kako to zapravo primjenjuješ na fotić? Samo staviš u folder, ili nešto drugo? Mene zanima dali jemoguće doraditi te komande za neke specifične stvari, kao štu su "auto ISO dissabled". Taj prokleti automatski ISO mi ide na jetru - kad snimam u lošim svjetlostnim uvjetima, stalno prebacuje "pet banki, šest banki". :D

Hvala unaprijed, ovo je odlična stvar!

LP,
milan
---

Odg: Evo i ja sam danas malo letio

Reply #7
kopiraj taj file u root na kartici. Na ovoj skripti ti je otkljucana 2k reza i boje su puno prirodnije. Pogledat cu danas za ostale skripte pa cu ti se javit. Sliku sam stavio u privitak.

Odg: Evo i ja sam danas malo letio

Reply #8
Probaj ovu skriptu


Odg: Evo i ja sam danas malo letio

Reply #9
Hvala Zorane, pogledat ću i probati. Trenutno snimam opet time-lapse video, pa je kamera zauzeta.

BTW, za sve one koji prate moj pokušaj obaranja osobnog rekorda u daljini upravljanja igračkom, ništa za sada - vjetar je prejak za letenje.

LP,
milan
---


Odg: Evo i ja sam danas malo letio

Reply #11
Pojačaj ratove. Ovako se presporo vrti. Nije to heli  ;D

Odg: Evo i ja sam danas malo letio

Reply #12
yep trom je malo  8)