Skip to main content

Topic: Fatshark Dominator V3 (Read 4324 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Fatshark Dominator V3

Reply #15
Da zato jer ti ponude refund na one njihove "points". Poslije s tim bodovima ne mozes placati postarinu, nego ju moras platiti preko paypala. Jos uvijek imam $60ak zbog raznih refundova.


Ako radis refund obavezno trazi da ti vrate na paypal.


Ja cu pricekati do tog 3. tjedna i naruciti ako dode preko njih.

Odg: Fatshark Dominator V3

Reply #16
Mislim da ce i postarina za njih bit masna


Odg: Fatshark Dominator V3

Reply #18
Ja sam danas napravio pred narudzbu na HK i sad mi jos samo preostaje lagano grickanje noktiju :P

Odg: Fatshark Dominator V3

Reply #19
http://electronicarc.com/catalogo/product_info.php?products_id=2158&osCsid=9367d85dd8f42ce5c8a728f7dd2cfaeb


ali ne daj ti bože da ih moraš vraćati natrag (kao što sam ja morao zbog tvorničke greške sa LCD driverom i mrtvih pixela), onda to
postaje noćna mora i 2 mjeseca čekanja, navlačenja i zavlačenja.



Kada sam naručio Attitude od njih, došle su za 24 sata (da drugi dan). Nažalost došle su s tvorničkom greškom i morao sam ih slati natrag.
Kada je bitno šaljite poštom (da me ne bi shvatili ozbiljno ovo je sarkazam). Poslane su preporučeno, prioritetno, avionom, itd, itd, itd, naljepnica
na kutiji kao da popunjavam album sa sličicama. HP tvrdi da dolaze za 3-5 dana, a u stvari trebalo im je toliko tjedana. Kada su napokon stigle
obećavaju da će ih pregledati slijedeći dan i poslati nove (u slučaju da je tvornička greška). Šalju poruku da su ih pregledali i da će poslati nove, i nakon
toga isprika da su ostali bez stanja na skladišu i da se strpim 10 dana. Prolaze tri tjedna i napokon su ponovo na stanju i oglašene na stranici. Na upit
kada će poslati javljaju da u stvari još nisu stigle, ali da će bla,bla,bla,trla brla...... Obećaju da će ih poslati u ponedeljak i zaista ih šalju - dolaze
ponovo u roku 24 sata. OK. U skladu sa njihovim pravilima poslovanja opisanim u točki 6 Return of goods (ili tako nešto), i EU regulativom, tražim povrat
poštarine i bez puno pogovora dobijam.

Zaključak, brzo šalju, ali briga o kupcu im nije naj-jača strana i zahtijeva živaca i strpljenja.
Cijene OK (da na HK-u je niža, ali robe nema i pitanje je kakva će zaista
cijena biti kada roba stigne, osim toga na tu cijenu treba dodati poštarinu).
Ultra brzo i besplatno slanje TNT-om.
Nema PDV-a i carine jer je iz EU.
Da pošalju koji email kupcu ispali bi poslovniji, poslovno-kulturniji i puno toga bi bilo jednostavnije.
Da li bi ponovo naručio - pa vjerujem da bi, jer valjda ne bi opet bio tako loše sreće da opet dobijem
robu s greškom.


Odg: Fatshark Dominator V3

Reply #20
Pozdrav,
zna li itko jeli vrijedi štogod onaj fiktivni račun kojeg HobbyKing kreira? Za svaku narudžbu se može staviti koliko želiš da ti cijena piše, ali pritom se kreira i fiktivni račun pretpostavljam za carinu i ekipu na kojem izričito piše koja je prava cijena proizvoda ali i neki silni popusti tako da ti cijena proizvoda bude samo postotak cijene koji si odabrao tokom kupnje. Moje je pitanje hoće li carina "popušiti" takav račun kada budu tražili račun jer im je sumnjiva cijena?

Odg: Fatshark Dominator V3

Reply #21
Mozes probat... to ti je lutrija.. ako podje prodje...

Odg: Fatshark Dominator V3

Reply #22
Račun je račun, to je "problem" HobbyKinga što nam daje tolike "popuste". Carina se ne bi smjela buniti. Probat ću pa javim da znamo za ubuduće.

Odg: Fatshark Dominator V3

Reply #23
To ti prolazi ako si razuman i ne pretjeruješ.


Na nekim manjim i skupljim stvarima možeš komotno i više skinuti cijenu, male kutije baš i ne gledaju. Osim ako im je na prvu jasno da je cijena nerealna.


Sa večim stvarima koje valjda više kontroliraju razumno smanji cijenu 30-50 %. Nemoj smanjiti cijenu na 10%


Ako će što sumljati tražiti će te i paypal.
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Fatshark Dominator V3

Reply #24
Narucio sam fat shark base sd model. Cca 250$ a pisat ce na paketu 50 tako da mi se to cini oke. Platit cu malo pdv-a al bolje i to nego i pdv i carinu :)

Odg: Fatshark Dominator V3

Reply #25
Evo ovako ce ti ići....prvo ce ti poslati mail da dostavis pravu cijenu odnosno paypal....nakon toga ako budes posla krivi paypal opet ce ti poslati pismo da opet das pravu cijenu i tako u nedogled dok god ne posaljes zadovoljavajuće :)

Odg: Fatshark Dominator V3

Reply #26
Evo ja sam napravio back order na HK za dominator v3 cvike pocetkom mjeseca i sad vidim da mi se status promjenio u PRINTED. Konacno da mi stizu ckike jer vec sam poludjo od posjeta HK. Eto ak ih neko ceka da stignu na EU skladiste nek pozuri dok ih ima.

Odg: Fatshark Dominator V3

Reply #27
stiglo je par komada i već su se rasprodali... onaj tko je bio na backorderu on ih je i uspio dobit

Odg: Fatshark Dominator V3

Reply #28
Nestale su u roku od par sati.

 

Odg: Fatshark Dominator V3

Reply #29
Evo meni su cvike upravo stigle i dosle su s ovom novom zastitom za vent. 8) Konacno da i ja mogu isprobat FPV...