Skip to main content

Topic: HXT900 servo (Read 6491 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HXT900 servo

Bok,
Jučer naručio još novih i repair kitova (oni zupčanici) i baš mi jučer ode zadnji. Ima li tko viška baš takav za prodat?? Neda mi se čekat 2 tjedna :) Lokacija - Zagreb.

hvala

Odg: HXT900 servo

Reply #1
super ako bude 2 tjedna ....
meni nekoliko paketa putuje od 27.8......(tada su poslani)
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: HXT900 servo

Reply #2
U j***te...jesi probao zvati carinu??? Plavom su isto stigli dijelovi jednom i nije dobio obavijest (ili ju nisu poslali ili se zagubila na pošti) i srećom ih je zvao i skužio da ga tamo čeka paket.

Meni je sa HCa došo paket za oko dva tjedna. Ali male stvari, servači, plastični dijelovi za spajanje elevona itd.


Odg: HXT900 servo

Reply #4
Baš sam počeo čitati o tim metal gear servoima. Hm, idem viditi da li mogu kenslati naruđbu i staviti ove....

thx

Odg: HXT900 servo

Reply #5
sva sreca da ih imaju -14
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: HXT900 servo

Reply #6
sva sreca da ih ja imam +5, ali samo moja sreca.  :D
struja zakon, nitro USTAV

Odg: HXT900 servo

Reply #7
Koji još model umjesto toga? Isto sa metalnim zupčanicima.

Odg: HXT900 servo

Reply #8
ja nemam pojma, mozda ti netko drugi zna.

inace je moja praksa da kada narucujem ono sto mi treba dopunim paket sa onime sto mi trenutno ne treba i tako mi tih bitnih stvari nikada ne sfali. hocu reci da ne narucujem onda kada vise nemam vec kada imam priliku.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: HXT900 servo

Reply #9
Ma ja sam noob još :) a normal people tak ne ruše avione ko ja. I moram reći da je Zagi pretrpio sve i svašta i dalje super leti. Doduše dobio je i novi nos.

Ma ja naručio jučer ujutro dijelove i onda ko za vraga padnem i ode mi servo. Al pao sam na nos. I uvijek mi ode desni koji mi je čvrsto ugrađen, a lijevi je labavo i lagano se miće kad koristim krilca tako da on uvijek fino amortizira. Uspio sam potrošiti 3 serva u dva tjedna!!! A lijevi je preživio sve padove od kad ga imam.

Hm, prodaš mi dva ova metal girca? :)

Odg: HXT900 servo

Reply #10
Ak nece imam ti ja par setova zupcanika za HXT900 :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: HXT900 servo

Reply #11
ne bi ih prodavao jer imaju svoju namjenu u buducnosti. od kuda si? imam i ja getriba, ali ne novih vec sa skurenih hxt900.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: HXT900 servo

Reply #12
Iz Zagreba - Jarun. Gdje ste vi - Wespen/eewan?

Odg: HXT900 servo

Reply #13
iz ivanic grada sam, ali radim na voltinom pa smo blizu.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: HXT900 servo

Reply #14
Ja Zg, u Savskoj i vikendom na Luckom
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24