Skip to main content

Topic: Praćenje narudžbe sa Hobbykinga-problem, molim pomoć (Read 4910 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Praćenje narudžbe sa Hobbykinga-problem, molim pomoć

Reply #1
Sve je u najboljem redu.
U principu, to znači da je pošiljka zaprimljena u poštanski ured.
U svom tracking kodu možeš primijetiti "SG" što znači da ti pošiljka kreče iz Singapura (ne HongKong).

Odg: Praćenje narudžbe sa Hobbykinga-problem, molim pomoć

Reply #2
Ahaa, nisam znao da ih ima i u Singapuru  :) Hvala ti puno ;)

Odg: Praćenje narudžbe sa Hobbykinga-problem, molim pomoć

Reply #3
vjerovatno si kupio i koju bateriju pa ide singapur postom

Odg: Praćenje narudžbe sa Hobbykinga-problem, molim pomoć

Reply #4
Nisam u ovome paketu i zapravo nije mi ni punjač u ovom paketu nego frsky modul i neka turnigy značka koju su oni ubacili

Odg: Praćenje narudžbe sa Hobbykinga-problem, molim pomoć

Reply #5
Postovani kolege evo da ne otvaram novu temu ovdje postavljam pitanje ,naime Hk mi je dao tracking number koji mi ni nakon 2 tjedna ne radi ,sad me zanima dali je moguce da paket stigne unatoc tome sto broj za pracenje ne radi

Odg: Praćenje narudžbe sa Hobbykinga-problem, molim pomoć

Reply #6
da!

Odg: Praćenje narudžbe sa Hobbykinga-problem, molim pomoć

Reply #7
Ja nikad do sad nisam imao problema sa paketima.Primjetio sam da su problemi nastali nakon ulaska u EU(mozda se varam ali tako mi se bas poklopilo).Prije ulaska u EU svi paketi koje sam narucio dosli bi mi u roku 3 tjedna a sada nakon mjesec dana nemam ni tracking number koji je ispravan.Neznam di stoje i dal su opce poslani(uglavnom ja po tracking numberu kojeg su mi dali nemogu nista vidjeti) makar na live chatu oni kazu da su poslali.Paketi koji su narucivani iz EU skladista svi dosli u roku 7 dana


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Praćenje narudžbe sa Hobbykinga-problem, molim pomoć

Reply #8
Majku mu ,a dali netko zna sto im znaci ovo -[attachimg=1]

Odg: Praćenje narudžbe sa Hobbykinga-problem, molim pomoć

Reply #9
Pa to sto pise, da su primili paket i ceka slanje

Odg: Praćenje narudžbe sa Hobbykinga-problem, molim pomoć

Reply #10
Kakvi su im sad ovo brojevi za pracenje LX100032726FJ?
Radi se o sitnicama, nema baterija u paketu.,i nisam mogao birati neke opcije pri kupnji izbacilo mi je samo one skupe express i jos nesto i ovo "International Registered Mail Service Lipo Not Accepted" i ja odaberem tu opciju jer je to najjeftinije, a ove opcije vise nema ili "International (Registered) Air Mail" i sad dobijem taj broj za pracenje gdje to uopce pratiti?

Odg: Praćenje narudžbe sa Hobbykinga-problem, molim pomoć

Reply #11
haha od kud ih izvuku samo, HK ce dobit ban od svih posti na svijetu  :D

http://www.postfiji.com.fj/pages.cfm/services/track-trace/

ovo je od fiji posta, samo jos uvijek nije aktivan broj tak da pricekaj malo, vjerovatno je isto ko i sa SG

Odg: Praćenje narudžbe sa Hobbykinga-problem, molim pomoć

Reply #12
Kakvi su im sad ovo brojevi za pracenje LX100032726FJ?
Radi se o sitnicama, nema baterija u paketu.,i nisam mogao birati neke opcije pri kupnji izbacilo mi je samo one skupe express i jos nesto i ovo "International Registered Mail Service Lipo Not Accepted" i ja odaberem tu opciju jer je to najjeftinije, a ove opcije vise nema ili "International (Registered) Air Mail" i sad dobijem taj broj za pracenje gdje to uopce pratiti?

Ja sam dobio isti takav broj prije 10 dana, jos ga nemogu pratiti.