Skip to main content

Topic: Lindinger plaćanje (Read 4046 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Lindinger plaćanje

Vjerujem da među forumašima ima onih koji naručuju iz Lindingera pa mi možete pomoći.
Naručio sam slijedeće:
1 x MOTORHALTERUNG APPRENTICE (77057) =€ 7,99
1 x MOTORHAUBE APPRENTICE ESP (9705890) =€ 8,99
1 x CFK RUNDSTAB 0,5X1000MM DPP R&G (9704699) =€ 1,80
[/t][/t]
Sub-Total:€ 18,78
World Zone Rates (Shipping to Croatia:  (calculated by price)):€ 5,95
20%:€ 4,12
Total:€ 24,73


[/t]

Ukupno 25 EUR koje sam platio Visa karticom (žiro račun), a oni su mi skinuli s računa jednom 120 i jednom 114 kn što je oko 30 EUR.
Da li su njihove cijene na stranici bez 20% poreza ili je ovu razliku uzela banka za transakciju?
Na koji način Vi plaćate i kakva su vam bila iskustva?


Odg: Lindinger plaćanje

Reply #1
Ja sam plaćao Visa, ali kreditnom karticom.
Nikad ovako nisam dobio u 2 transakcije.
Pogledaj šta ti piše u transakcijama (ako imaš internet bankarstvo) i na računu, možda je neka greška kod banke,.

Nikad nisam imao problema s njima , naručim, platim, naplata sjedne na Visu tek nakon što isporuče robu.

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Lindinger plaćanje

Reply #2
Vjerojatno ti je banka uzela trošak transancije/konverzije (konverzije valute vole više od svega - iz $ u € pa u Kn pa u krug) - pretjerujem ali trenutno sam očajno ljut na moju banku.


Za kupovanje od Lindigera sam koristio PayPal - kada ostavljaš podatke o plaćanju izabereš plaćanje po računu ( NE kreditnom karticom), u polje "komentar" kod plaćanja navedeš da ćeš platiti PayPalom, stigne ti email sa računom, odeš na PayPal i na adresu paypal.lind@lindinger.at (to je PayPal adresa Lindigera) pošalješ iznos sa računa. Lindinger automatski dobije uplatu ali ja svejedno pošaljem broj PayPal transakcije na email s kojeg je stigao račun.

Procesiranje ide brzo i do sada nije bilo problema.

Sve ovo ne znači da ti banka neće uzeti "troškove konverzije".
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Lindinger plaćanje

Reply #3
Ja sam isto placao mastercardom zagrebacke banke kreditna i nisam imao nikakvih problema i sve je bilo na jednom racunu a ne na dva


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Lindinger plaćanje

Reply #4
Ja stalno uzimam u Lindigeru i redovno me banka mlatne po usima sa kojekakvim extra izdacima za uslugu. Koristim normalno visa karticu.
Faldomak kako si naisao na mogucnost placanja PayPal u lindingeru, meni na racunu ne stoji opcija da mogu placati tako dok u schweighofer normalno placam PayPal

Odg: Lindinger plaćanje

Reply #5
Javili su se iz Lindingera. Imali su problema sa sustavom pa je naplata išla na dva puta. A pretpostavljam da je razliku u cijeni uzela banka kao nekakvu naknadu jer je plaćeno s tekućeg računa.