Skip to main content

Topic: Trgovina u Kini - placanje predracunom (Read 4792 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Trgovina u Kini - placanje predracunom

Posto nikad nisam narucivao kod kineza (nemam Pay-Pal, ni MasterC...) zanima me ako ima koja od trgovina opciju placanja predracunom (na njihov SWIFT-IBAN)?
Trebao bi 2 kom LiPo a ovdje u Juropi su stvarno preskupe :'(

Unaprijed zahvaljujem...

Odg: Trgovina u Kini - placanje predracunom

Reply #1
Posto nikad nisam narucivao kod kineza (nemam Pay-Pal, ni MasterC...) zanima me ako ima koja od trgovina opciju placanja predracunom (na njihov SWIFT-IBAN)?
Trebao bi 2 kom LiPo a ovdje u Juropi su stvarno preskupe :'(

Unaprijed zahvaljujem...
vecina ti ima opciju po predracunu ili western union, ako nemaju definirano negdje na stranici posaljes upit mailom, sigurno ce prihvatit

Odg: Trgovina u Kini - placanje predracunom

Reply #2
na uplatu preko swifta imaš 100kn provizije,
pa bi za 2 batke moglo biti neisplativo (znam jer sam plaćao više puta polog za rezervaciju hotela vani tako)

dakle, odi u zagrebačku banku (možda i druge imaju, ja govorim samo ono što radi 100%)
i kupiš tamo poklon karticu od 100-1500 kn.  i onda njom kupuješ kao da je kreditna,
upišeš brojeve s nje i dućan ju prihvati kao VISA karticu.

a ono što ti ostane nakon kupovina online potrošiš u dućanu u Hr
ili ti čak vrate na ruke u banci(ovo posljednje ako je ostalo <100kn)

Odg: Trgovina u Kini - placanje predracunom

Reply #3
Na Pbz banci je provizija 50 kuna.
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: Trgovina u Kini - placanje predracunom

Reply #4
@Tomislav_zg
kaj se moze ta kartica registrirat na paypal?!


Odg: Trgovina u Kini - placanje predracunom

Reply #5
@Tomislav_zg
kaj se moze ta kartica registrirat na paypal?!


imas u Hypo banci Mastercard Prepaid, ja istu koristim, primaju je svih servisi koji rade sa lovom, Paypal,Moneybookers...

Odg: Trgovina u Kini - placanje predracunom

Reply #6
Pa reci koje ti batke trebaju. Budemo naručili :)
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Trgovina u Kini - placanje predracunom

Reply #7
2 BubiZG:  nisam nikad koristio tu prepaid na paypalu, već sam direktno kupovao s njom na hobbykingu.
dok mi nije došla mastercard (jer proces izrade traje, a ove dobiješ odmah u ruku), mastercard provjereno ide na paypal.

mogu ti ja poslati broj od neke prepaid koju sam ispucao, pa ju ti probaj sebi prijaviti na paypal i vidi jel šljaka.

Odg: Trgovina u Kini - placanje predracunom

Reply #8
hvala na ponudi ... necu sad kemijat!!


Znam za mastercad i paypal ... imam otvoren od prvog dana kad je dostupan u hrv. :)
Ovo me zanimalo za info ... trebam uskoro nesto s ebay-a a trenutno mi master nije u funkciji ...




Odg: Trgovina u Kini - placanje predracunom

Reply #9
 s americanom preko paypala kupujem već preko 2 god,
ali otkad sam ušao u ovo s aviončićima, otvorio sam posebno mastercard
da ne bi dolazio izvadak doma skupa s ostalim amexima ukućana, jer oni šalju na jednoj listi sve troškove  ;D

neke stvari je bolje zadržati za sebe  :D

budem ja probao dodati neku prepaid pa ti javim jel ide na paypal (kao što ide direktno na hobbyking npr)