Skip to main content

Topic: RC711 (Read 4376 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

RC711

http://www.rc711.com/shop/index.php

jel se to meni čini, ili ovi imaju daleko najbolje cijene, bar što se tiče Align helića... ???

...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: RC711

Reply #1
neznam za to ali ja sam uzimao par stvari kod njih i bilo sve ok i brzo doslo :-)

Odg: RC711

Reply #2
Koliko se dugo cca čekaju paketi od njih?  :)
MAK Zapad

Odg: RC711

Reply #3
cca 2 tjedna, uglavno kao infinity, brze nego sa drugih sajtova  :)

Odg: RC711

Reply #4
Uglavnom, kupio sam nešto od njih, skinuli s PayPal-a novce i kad odem na My Orders, kaže mi: "You have not yet made any purchases."  >:(
Kontaktirao sam ih mailom, pa ćemo vidjet...
MAK Zapad

Odg: RC711

Reply #5
Kažu da vide uplatu, ali ne vide kaj sam naručio  :D
Valjda budu poslali ovih dana, pa da se i moj rođendanski poklon vine u zrak  ;D
MAK Zapad

Odg: RC711

Reply #6
Evo update:

Komunikacija s njihove strane za 5, brzo odgovaraju na mailove, na stanju nisu imali ALZRC plavi threadlocker i pitali su da li želim možda zeleni kojeg imaju, da ne čekam bezveze dok im ne dođe na stanje (makar im je plavi na stanju na siteu)
Prihvatio sam, jer mi zeleni ionako treba za pinion na 250. Danas je pošiljka shippana, nadam se da će brzo stići. Zasad moja preporuka, ak sve stigne u redu  :)

EDIT: danas je poslano i već danas na ips.posta.hr vidim "Receive item from customer".
Na hobbykingu imam narudžbi koje stoje kod njih već skoro 2 tjedna, a kao poslane su
MAK Zapad

Odg: RC711

Reply #7
hoces reci da ti je isti dan kada je poslana posiljka stigla za hr?

Odg: RC711

Reply #8
Ma ne  :)
Isti dan su ju poslali i dali mi tracking number i HK post je preuzeo pošiljku, što kod HobbyKinga baš i nije slučaj
MAK Zapad

Odg: RC711

Reply #9
meni na hk ide otprilike ovako,kad mi daju tracking broj posle dva dana vidim na hk posti i otprilike cekam oko 2-3 dana da krene prema meni,kada napisu da je napustila hong kong posle dva dana je vidim da je prispela na post u rs.

sorry znam da nema veze sa ovom temom ali kakva je situacija sa infinitijem,posle koliko stigne  na kucu kada dobijete tracking broj

Odg: RC711

Reply #10
Znači paket mi je shippan 12.10., jučer stigao u Zagreb. Valjda je danas/sutra kod mene  :)
Brzi su ovi, nema kaj
MAK Zapad

Odg: RC711

Reply #11
Narucio bi si kod njih helic, jeli ima tu nekik buddy code ili slično za popuste i ako ima dali netko ima neki takav kod.
Trex 500 fb
Aurora 9

Odg: RC711

Reply #12
Samo da pohvalim dućan,

naručio sam Trex 500 stigao za 2tj. za sada sve super, jako zadovoljan sa kupnjom.

Dućan za pohvaliti kako u profesionanosti tako i u cijenama, stvarno su super.
Trex 500 fb
Aurora 9