Skip to main content

Topic: HK u HR :D (Read 24512 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: HK u HR :D

Reply #30
Da već sam počeo sastavljat naruđbu bit će  karbona u šipkama i pločicama.

Cijene ne bih volio ovako unaprijed iznosit kad ni oni ne znaju za shiping koliki će biti a to mi je glavna stavka koja če kreirat završnu cijenu
moja zarada će biti normalna što znači biti će  minimalna.

LP Darko

Odg: HK u HR :D

Reply #31
Pozdrav,

evo da se zahvalim, danas se vratio iz Zg, pronašao žutu ceduljicu i otišao u poštu sretan ko malo dijete te preuzeo Turnigy 9x i mogu samo reći: savršena je, samo sad moram malo poloviti sve žive i nežive funkcije koje ima hehe, a to radim upravo sad...

Također svaka čast na brzini i puno pozdrava iz Bjelovara :) sada se moram nauživati ove stanice i svojih modela i stiroporaca a onda slijede malo ozbiljniji EDF-ovi od kompozita, vidim da ima prekrasnih na HK

Definitivno za nabavku modela su oni PNP (plug n play ili plug n fly) jer svi većinom imamo stanice a tko nema preporučam TGY 9x, em su povoljniji, em lakši za transport.

Svaka čast dečki  ;)
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: HK u HR :D

Reply #32
RC Sailboat Phantom

Odg: HK u HR :D

Reply #33
Dragi moji forumaši evo da se i ja vama napokon javim, vidim da ste primjetili da sam na web-u od HK evo to je u funkciji od jučer ali ima još dosta pripreme oko toga jer i oni su jako spori vjerovatno nas ima puno što se ovoga tiće.

Pokušat ću vam u kratkim crtama objasnit što će se dešavati oko ovog posla koji sam ja sklopio sa HK svi mi koji smo pokušavali naručiti veči model ili teži paket to nije bilo moguće a sada kad sam ja kao njihova trgovina to će biti moguće iskreno nisam nikad dobio od njih informaciju za ta pravila dostave ali nema veze sad čemo to popravit za one koji budu bili zainteresirani.

Što se tiče cijena svako je svjestan da ne mogu biti kao na web-u od HK ali ja kao njihova franšiza imam nešto bolje cijene ništa pretjerano ali ja se nadam da u nekoj većoj naruđi to neka mi pokrije dostavu ja sretan jer želim da moje cijene budu što prihvatljivije vama kupcima.

A što se tiče mog ne javljanja na telefon ima slučajeva da nisam u mogučnosti se javit na njega  naravno to mi nije isprika a ljudi koji su to doživjeli moja velika Isprika nadam da se neće više ponoviti.

Trebam i ja od vas malu pomoč trenutno sam u fazi pravljenja naruđbe pa ako tko ima od vas neki prijedlog što bi naj više voljeli da imam na stanju dijelova modela sve prijedloge ču uvažiti a puno mi znače jer nema smisla držati neke stvari na stanju za koje neće niko ni pitati.

Eto to je malo od mene da se upoznate sa situacijom ako imate koje pitanje slobodno može na ovoj temi ili prvatno tu sam.

LP RC MONSTER SHOP
e samo da vam kažem za ovo njegovo nejavljanje na telefon, ja kupim u čovika sve što mi treba, on mi sve uredno pošalje, ja na pošti platim, i dođem vidim da je sve super i u redu, ja ga zovem da mu javim da je sve super on se ne javlja, ne može to tako :D javiiiii se jaaviiii seeee :D
pozdrav iz posušja
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: HK u HR :D

Reply #34
Puno pozdrava kolegi modelaru Čurdi i Posušju,prijatelju znaš da nije namjerno.

LP Darko



Odg: HK u HR :D

Reply #37
I ima li kakvih novosti, dolazi li išta i šta kod vas u trgovinu ????
Svi željno iščekujemo.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: HK u HR :D

Reply #38
Pozdrav Ljudi

Vjerujem vam da svi čekate iskreno i ja sam jedan od tih ali HK mi je toliko zakomplicirao stvar za poluditi,morao sam otvoriti posebno trgovinu koja je namjenjena prodaji sa HK-a.Što znači zahtijevali su lokal određene veličine da bude u centru grada posebno obojano iznutra te naljepnice izvana pa mi se eto sve to razvuklo.

Po mojoj procijeni trebala bi roba stići do kraja mjeseca jer shiping ide brodom avio je bilo preskupo dostava bi bila kao pola vrijednosti robe ali nema veze preživit ću.

Eto ekipa i ja sam u iščekivanju robe pa se naravno čujemo a kad trgovina bude gotova malo ću poslikati i pslat vam da procijenite.

                                                                          LP     RC MONSTER SHOP 

Odg: HK u HR :D

Reply #39
Pozdrav Ljudi

Vjerujem vam da svi čekate iskreno i ja sam jedan od tih ali HK mi je toliko zakomplicirao stvar za poluditi,morao sam otvoriti posebno trgovinu koja je namjenjena prodaji sa HK-a.Što znači zahtijevali su lokal određene veličine da bude u centru grada posebno obojano iznutra te naljepnice izvana pa mi se eto sve to razvuklo.

Po mojoj procijeni trebala bi roba stići do kraja mjeseca jer shiping ide brodom avio je bilo preskupo dostava bi bila kao pola vrijednosti robe ali nema veze preživit ću.

Eto ekipa i ja sam u iščekivanju robe pa se naravno čujemo a kad trgovina bude gotova malo ću poslikati i pslat vam da procijenite.

                                                                          LP     RC MONSTER SHOP
:) :) :) :)

Odg: HK u HR :D

Reply #40
 ;D...jedva cekam...da procunjam po trgovini...jos ak je velika...s puno modela(kit)...i raznih stvarcica... :D
Turnigy 9X

Odg: HK u HR :D

Reply #41
jel ima neko nekakva saznanja o trgovini!?!?!??!
kada?
sta?
koliko? :)

Odg: HK u HR :D

Reply #42
ima li kakvih novosti
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: HK u HR :D

Reply #43
Još nema novosti ??
Božić se bliži, hoće li bit što prije praznika ?
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: HK u HR :D

Reply #44
ma neka bude i poslje nove...samo da ima sirok i jeftin asortiman... :)...
Turnigy 9X