Skip to main content

Topic: piper j3 (Read 8270 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

piper j3

Moj prvi početnički model  :)

[attachimg=1][attachimg=2][attachimg=3][attachimg=4][attachimg=5][attachimg=6][attachimg=7][attachimg=8][attachimg=9][attachimg=10][attachimg=11][attachimg=12][attachimg=13][attachimg=14][attachimg=15]

Odg: piper j3

Reply #1
Veoma rado gledam ovakove gradnje,
moj stil,

sve super SAMO na Horizontalcu su ti spojevi i suvise mrsavi,
pojacaj sa unutarnje strane Balza Furnirom,uljepi u spojeve da ojacas,
inace svidja mi se jako

Iv

Odg: piper j3

Reply #2
to sam i mislio napraviti da sa unutarnje strane ubacim trakicu 1mm balze ali sam odusto kada sam pobrusio i vidio da ima dovoljno cvrstoce stime da ce jos sve to folija ukrutit  :)  :)


Odg: piper j3

Reply #4
jos nije gotov bice jos slika  :)

Odg: piper j3

Reply #5
lijepo lijepo, tako se radi :)

kad cemo se nac malo da popricamo moram se i ja bacit u neku balzicu :D

Odg: piper j3

Reply #6
kada kod zelis sam se javi ja radim svaki dan  :)


Odg: piper j3

Reply #8
Daj kaj briješ Herman, a di je stiropor i izofloor?  :D
MAK Zapad

Odg: piper j3

Reply #9
takve matrijale poput  stiropora i izofloora ne koristim ja jos uvjek volim radit na klasican nacin od bukve i hrasta  :D :D :D :D



Odg: piper j3

Reply #12
ja radim iskljucivo samo sa drvetom jer stiropor i izofloor su za gradevinarce i ljude koji postavljaju laminat a ne za prave modelare modelare  :D :D :D :D :D :D :D :D

Odg: piper j3

Reply #13
ja radim iskljucivo samo sa drvetom jer stiropor i izofloor su za gradevinarce i ljude koji postavljaju laminat a ne za prave modelare modelare  :D :D :D :D :D :D :D :D
Znači ja sam bauštelac  :-[
Jegiba, kad u stanu nemam mjesta ni za normalnu radionicu, pa sve radim na podu u dječjoj sobi. (nemam ni podrum u zgradi).
Ja sam ipak zadovoljan sa građevinskim materijalom, a može se i tu napraviti lijepih modela sa nekim detaljima kao ovaj ovdje:

http://www.flyfreak.net/samogradnja/p-40-blu-tiger-10650/

 8)
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: piper j3

Reply #14
tesko objasnit nekome tko ima garazu/radionu kako je biti modelar u stanu  ::)

ali je svako lijepo vidjeti ovakve uratke iz radione..i ja bum tak nekad možda  ;)

ako i ne..rc shop ce biti moja najbolja radionica  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.