Skip to main content

Topic: prvi avion (Read 14332 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: prvi avion

Reply #45
Koliko ste čekali stanicu da vam dođe?



Odg: prvi avion

Reply #48
Napajanje imam (nešto što sam sam još davno radio punovalni ispravljač samo ne znam do koliko A ide a i informatičar sam po struci tako da ima napajanja od kompova )

Zašto ne odmah RC? nisam baš siguran da sam razumio pitanje?

Odg: prvi avion

Reply #49
Napajanje imam (nešto što sam sam još davno radio punovalni ispravljač samo ne znam do koliko A ide a i informatičar sam po struci tako da ima napajanja od kompova )

Zašto ne odmah RC? nisam baš siguran da sam razumio pitanje?
Okej, napajanje si rješio. Model ne mora biti RC, tj radio (remote) control, može biti i slobodnoleteći. Tako se mnogo više naoči o tome kako leti, kako se podešava i izrađuje model, a troškovi su djelić onoga što treba za RC. Uz to, kada RC tresne, s tresnuti će limes 100 % sigurno, šteta je veća.
Damir

Odg: prvi avion

Reply #50
cuj damire ne zeli svako radit na slobodno letcem avionu danima... Jedna batka je za pocetsk ok dok ne savladas letenue  to je kod mene islo ovako sklopim sve odem letit letim 25 sec slupam avion dodjem kuci popravljam ga dok ga popravim batka opet na  12,6v se napuni i tako vise puta ps.jos nisam naucio letit
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


 

Odg: prvi avion

Reply #52
a nisam ja lud da lupam modele bzvz igro bi ja simulator da imam na cemu
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: prvi avion

Reply #54
hk t6astanica je ok ali nista od opreme moje nije niti imam kabal,nemam laptop niti comp jbg
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: prvi avion

Reply #55
cuj damire ne zeli svako radit na slobodno letcem avionu danima... Jedna batka je za pocetsk ok dok ne savladas letenue  to je kod mene islo ovako sklopim sve odem letit letim 25 sec slupam avion dodjem kuci popravljam ga dok ga popravim batka opet na  12,6v se napuni i tako vise puta ps.jos nisam naucio letit
Nisam rekao da se mora raditi danima: solidan model FF napravi se i za manje od dva sata. Ako nisi pefekcionist, možeš i za pola sata od deprona i vozi! Da si se više bavio tim 'igračkicama', manje bi lupao RC model: ja sam svoj prvi let izveo nez simulatora i bez pomoći uspješno nakon bavljenja sa FF. Nemožeš igrati vaterpolo ako ne znaš plivati, danas se odmah uskaće na RC to je duži, skuplji i teži put:

@franc: dok čekaš isporuku preporučam ti ff modele i simulator, ugodno i čuva novce !

Damir

Odg: prvi avion

Reply #56
meni znanje od ff-ova nije pomoglo ff-ove sam pravio od deprona duze od godinu dana i da ti kazem iskren nije mi jasno kako oni trebaju pmoc pri rc letenju?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: prvi avion

Reply #57
meni znanje od ff-ova nije pomoglo ff-ove sam pravio od deprona duze od godinu dana i da ti kazem iskren nije mi jasno kako oni trebaju pmoc pri rc letenju?

tako što trimanjem FF modela shvatiš fiziku samog letenja, CG-a i ostalog.

Odg: prvi avion

Reply #58
dobro u pravu ste,izvinjajem se :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: prvi avion

Reply #59
ma ne treba mi to vise zahvaljujuci njima savlado sam preciznost i svu teoriju,ako ikad uspijem prodat ili zamjenit ovaj v911 za neki set up onda ide rc letenje
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.