Skip to main content

Topic: T-28 Funfighter (Read 10984 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: T-28 Funfighter

Reply #1
Kad ćeš već naučiti sam bacati modele ?
Žena će ti dobiti teniski lakat   :D
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: T-28 Funfighter

Reply #2
Kad ćeš već naučiti sam bacati modele ?
Žena će ti dobiti teniski lakat   :D

:D

Zivi sam uzas za samostalno bacanje, ili bacim slabo ili sam spor dok uhvatim komande.
Ovog jos i znam baciti, ali vecinu mi je postotak dobrih lansiranja los.

Ja joj kazem da je dobro izaci malo na zrak, a ako jos se ne da onda letim rotore, no ako jednom nije isla iduci put hoce tako da rotiram rotori,avioni...

Odg: T-28 Funfighter

Reply #3
Kad ćeš već naučiti sam bacati modele ?
Žena će ti dobiti teniski lakat   :D

:D

Zivi sam uzas za samostalno bacanje, ili bacim slabo ili sam spor dok uhvatim komande.
Ovog jos i znam baciti, ali vecinu mi je postotak dobrih lansiranja los.

Ja joj kazem da je dobro izaci malo na zrak, a ako jos se ne da onda letim rotore, no ako jednom nije isla iduci put hoce tako da rotiram rotori,avioni...
Hahaha, poznato mi ovo za svjez vazduh :D



Odg: T-28 Funfighter

Reply #6
Krasni ste  ;)

 :)

Krsim ja njega s vremena na vrijeme, nedavno sam zviznuo i osla elisa ( nije prva),
te sam odlucio staviti oversize 7x6 Master Airscrew, snaga boli glava, koliko god baterija uspije dati preko 300w i 30A na malisana,
ide kao 100 vragova, video u pripremi.

A evo i taj jos jedan kras, bacao sam sam a 9XR ima oprugu na gasu pa se sam vraca ako se ne drzi pa malo zeznuto za lansirati ( nove serije nemaju vise),
probao gluposti izvoditi a model je davno presao fazu ravan i citav, te je malo zarolao pre brzo i tras.

http://www.youtube.com/watch?v=xoi6uungxe8


Odg: T-28 Funfighter

Reply #8
Omjer elisa model

[attachimg=1]

Odg: T-28 Funfighter

Reply #9
jel to motor BRUTALNO ide udesno ili mi se cini? mislim, znam da treba ici udesno ali ovo je fijuuu :)

Odg: T-28 Funfighter

Reply #10
jel to motor BRUTALNO ide udesno ili mi se cini? mislim, znam da treba ici udesno ali ovo je fijuuu :)

Kada imas preko 1w po g ide jako udesno.

http://www.youtube.com/watch?v=2G25HR2q6As

slikice dok je jos bio nov

[attachimg=1]

[attachimg=2]

uz veselog pilota
[attach=3]

Odg: T-28 Funfighter

Reply #11
Quote
Krsim ja njega s vremena na vrijeme, nedavno sam zviznuo i osla elisa ( nije prva),
te sam odlucio staviti oversize 7x6 Master Airscrew, snaga boli glava, koliko god baterija uspije dati preko 300w i 30A na malisana,
ide kao 100 vragova, video u pripremi.

A evo i taj jos jedan kras, bacao sam sam a 9XR ima oprugu na gasu pa se sam vraca ako se ne drzi pa malo zeznuto za lansirati ( nove serije nemaju vise),
probao gluposti izvoditi a model je davno presao fazu ravan i citav, te je malo zarolao pre brzo i tras.
Jedno pitanje! Kakvu oprugu na gasu ima 9xr?

Jeli to mozda preslozena stanica sa mod1 na mod2 pa je zeznuto s oprugama?

Odg: T-28 Funfighter

Reply #12
Quote
Krsim ja njega s vremena na vrijeme, nedavno sam zviznuo i osla elisa ( nije prva),
te sam odlucio staviti oversize 7x6 Master Airscrew, snaga boli glava, koliko god baterija uspije dati preko 300w i 30A na malisana,
ide kao 100 vragova, video u pripremi.

A evo i taj jos jedan kras, bacao sam sam a 9XR ima oprugu na gasu pa se sam vraca ako se ne drzi pa malo zeznuto za lansirati ( nove serije nemaju vise),
probao gluposti izvoditi a model je davno presao fazu ravan i citav, te je malo zarolao pre brzo i tras.
Jedno pitanje! Kakvu oprugu na gasu ima 9xr?

Jeli to mozda preslozena stanica sa mod1 na mod2 pa je zeznuto s oprugama?

Moja 9XR ako pustim gas vrati na 50-30% gasa tj od jedne vrijednosti povecava otpor,
upucavao sam ER9X kolegi na njegovoj 9XR gas stoji gdje ga ostavis.
Moja je iz prve serije naruceno prvi dan, mod 2 u startu.


Odg: T-28 Funfighter

Reply #13
Vjerovatno je stanica bila mod1, pa je kinez zaboravio izvadit oprugu!