Skip to main content

Topic: pomoc neznam kaj da kupi za prvi let (Read 8027 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pomoc neznam kaj da kupi za prvi let

 8)


Odg: pomoc neznam kaj da kupi za prvi let

Reply #2
Imam ti ja Bixlera 2 s pojacanjem u krilima, Esc-om, metal gear servacima u repu, motorom 2826, 7x6 propom za 400 kn.
To ti je super model za skinut junf ;)
Danas cu dat oglas ;)

Odg: pomoc neznam kaj da kupi za prvi let

Reply #3
Imam ti ja Bixlera 2 s pojacanjem u krilima, Esc-om, metal gear servacima u repu, motorom 2826, 7x6 propom za 400 kn.
To ti je super model za skinut junf ;)
Danas cu dat oglas ;)

E da, ima jedan let.
Dam i hand made nosac za gopro uz njega

Odg: pomoc neznam kaj da kupi za prvi let

Reply #4
[attachimg=1]



sry..nisam odolio..iskreni savjet, ako nisi do sad ajos letio..prvo odradi 50tak sati na simulatoru..bilo kojem da dobijes percepciju letenja..tek onda kreni u rasipavanje novca po livadi  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: pomoc neznam kaj da kupi za prvi let

Reply #5
građanin sorry al kakvih 50-ak sati letenja? ja sam za pol sata naucio letit  :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: pomoc neznam kaj da kupi za prvi let

Reply #6
građanin sorry al kakvih 50-ak sati letenja? ja sam za pol sata naucio letit  :D
Da ako od prije znas kako koja pokretna povrsina djeluje na putanju aviona  ;)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: pomoc neznam kaj da kupi za prvi let

Reply #7
pa jbt naravno da ces to znat  :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: pomoc neznam kaj da kupi za prvi let

Reply #8
Jos jedna tema ode u...

Kupi Bixlera i uci letit. Koliko god ga razbio da se popravit.

Odg: pomoc neznam kaj da kupi za prvi let

Reply #9
ti vidi..izvjezbas lepo osjecaj aviona u simulatoru ili to sve izvjezbas na livadi uz tonu ljepila i novaca..ti vidi sam ;)

ne vidim razlog trgati avion kada postoje simulatori da ti daju osnovni osjecaj letenja. i da, of kors, naravno da ces slupati avion i nakon tisucu sati simulatora :D ako pomislis da neces...ali bare ces znati zasto i neces gubiti zivce misleci da modelarstvo nije za tebe jer si pet puta stmopizdio avion u livadu.

gusarski simulator te ionak nista ne kosta...a bixler koliko god bio izdrzljiv, kaj kada ode baterija..ili servo..jel i to moze njub lako popraviti bez rez. dijelova?

ako vec covjek trazi savjet, i pocinje s letenjem barem mu iskreno kazite kako stvari stoje..modele cete ionak prodati..a da uz model treba i nekoliko baterija i dobar punjac i rez servo i propeler i zice i bla bla to nekako preskacete reci...stoga, zauzdaj simulator, citaj o cemu se ovdje pise, dobro razmisli kaj zelis od modelarstva i tek onda kreni u zrak...ili mozes i brze, na njihov nacin  8)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: pomoc neznam kaj da kupi za prvi let

Reply #10
Ja sam mislil da je pitanje koji bi prvi model trebao bit, jel...
Skini si sim imas i za IOs i Android da vidis malo kak kontrole funkcioniraju...
A i siguran sam da tu ima par ljudi koji bi ti na livadi pokazali, pa cak i ustupili svoj model da probas (ukljucujuci mene naravno)

Gradjanin, kaj da usteka u crackani sim, prst?

Odg: pomoc neznam kaj da kupi za prvi let

Reply #11
Registriraj se na forum, predstavi se, dodji na livadu, javi se na PP, dogovorimo školsko/pokazni let. Na livadi bude sigurno i početničkih modela pa vidiš što je to zapravo i što ti paše.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: pomoc neznam kaj da kupi za prvi let

Reply #12
zed...a s cime da leti? s mind-controlom? il' da ga bacaka po livadi? ;)

vidis da dodemo na to da mu treba puno vise od samog modela..a kako nije dao nikakav detalj o sebi, niti ga znamo da mu mozemo pomoci, ovo je samo logican slijed razgovora o modelarstvu prilikom principa "jos od kad sam bio maji sanjam da letim po zraku"  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: pomoc neznam kaj da kupi za prvi let

Reply #13
Kaj oces ja sam sanjal da letim kak mali :D

Odg: pomoc neznam kaj da kupi za prvi let

Reply #14
8)

Moj savijet ti je kao početnik početniku zajebi bixlera kupi si pipera sa hk za 35 dolara sa tri kanala i uči letit bixler 1 je nervozna za dvojku ne znam trebala bi bit sporija. jedino šta nisam skršio kada sam " letio " je od stefana piper cub. I imaj na umu VELIKI raspon krila pa te i to psihički shebe, raspon krila do 1 metar je pun pogodak


@zed ako misliš da je bixler lako za popravit šaljem ti dva i kad ih popraviš kupit ti još jednog




Chance of winning a battle is inversely proportional with the amount of polish players on team.

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.