Skip to main content

Topic: pomoc neznam kaj da kupi za prvi let (Read 8025 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: pomoc neznam kaj da kupi za prvi let

Reply #30
Pa kaj nije nastavak 2 već odavno snimljen? ??? ?

Opet su me lagali?  :-[ :'(
Pa nema ga na torrentima?  :D

@gradjanin .... slažem se , za početnika i prvi let treba nabaviti što kompliciraniji model, skupu opremu, vrlo kvalitetnu stanicu kako bi investicija bila povelika.  I tada , prvi let neće baš potrajati .... sve što preživi vatreno krštenje ide u oglasnik, a ideja bavljenja modelarijom rasprsne se kao mjehurić sapunice  :D !

Ovakvih tema -početnik pita kako i sa ćime da počne- ima na Friku sasvim dovoljno, odgovori više-manje isti. Sve je to posljedica nefunkcionalnosti postojećih klubova, pa ljudi nemaju priliku na odgovarajućem mjestu saznati odgovore i sve lijepo vidjeti, pitati, isprobati. Posebno loše za školarce, ferije u toku a nemaju se gdje baviti onime što ih interesira, rijetki primjeri su tu izuzetak kao npr. rad ekipe iz Ivanić Grada sa početnicima !

Damir

Odg: pomoc neznam kaj da kupi za prvi let

Reply #31
diogene dragi, a tko je za to kriv? mi mladi  ;D poput mene modelari ili stare kvrge koje se nemogu dogovoriti cija livada je lijepsa?

no to sve govori da je krajnje vrijeme da se nekaj pocne..pa makar i u topiku neznanog nam "buduceg" modelara  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.