Skip to main content

Topic: Stigao avion i oprema ali nema servo produžnih kabliča ! (Read 2954 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Stigao avion i oprema ali nema servo produžnih kabliča !

U posjednih 10 dana polagano pristižu djelovi i dodatna oprema mog 1. aviona, a danas je stigao i Bixler 2.
Još 9XR do kraja tjedana.

Ono što mi nije stiglo i neznam gdje je zapelo su servo extension leads.
http://www.ebay.com/itm/251162205195?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Naručeno 23.8, poslano 27.8. Od tracking numbera nikakave koristi i nigdje info o paketu.

Da li se negdje u ZG mogu kupiti "servo extension leads" ? Ili ima netko za prodati...

9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Stigao avion i oprema ali nema servo produžnih kabliča !

Reply #1
Javi se jarunu(marijanu).
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Stigao avion i oprema ali nema servo produžnih kabliča !

Reply #2
Dojdi do mene na Jarun pa bum ti dal imam toga, ili na Rudeš od 8-16h

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Stigao avion i oprema ali nema servo produžnih kabliča !

Reply #3
Znaci nikakav ducan u zg to nema !?

Onda ću ti se javiti za koji dan, možda mi još nešto nedostaje, a dok sagledam situaciju što i kako.
Pokušati ću ga sklopiti nekako da se može rastaviti i da stane u original kutiju bez da se ljepi rep.

Još da uhvatim vremena uz dva klinca i večinom zauzete sljedeće vikende.
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Stigao avion i oprema ali nema servo produžnih kabliča !

Reply #4
Mozda imas u Pluramaksu u Zapresicu ?

Odg: Stigao avion i oprema ali nema servo produžnih kabliča !

Reply #5
Ma nemoj ici tamo covjek ima stvarno bezobrazne cijene!

Frajer me traži 35 kn za komad žice i dva konektora (extender) reko frende di si našel te gljive daj i meni malo :D

Odg: Stigao avion i oprema ali nema servo produžnih kabliča !

Reply #6
skidanje i stavljanje krila nije bas prakticno (to ces vidjet kad ces ga sklapat) a i postoji mogucnost da ti se krilo preklopi u zraku, tak da bolje ih zaljepi

Odg: Stigao avion i oprema ali nema servo produžnih kabliča !

Reply #7
Na kojem modelu? Na Bixleru? Preklapanje krila? Nekaj si fulal :)

Odg: Stigao avion i oprema ali nema servo produžnih kabliča !

Reply #8
Da, na bixleru 2. Doduse malo natovaren

Odg: Stigao avion i oprema ali nema servo produžnih kabliča !

Reply #9
Nisam maltretirao Bixlera 2 (samo sam ga vozio), ali jedinicu bome jesam. Nisam nikad vidio niti blizu da mu se krila preklapaju ili išta slično.
Doduše, na kraju priče (nakon sto padova) svi zaljepe krila gore, ali da će se preklopiti - sumnjam.

Da se u wing spar originalni od fibera ugurat jos karbonska šipkica, mislim da nema šanse da se tako nešto dogodi.

Odg: Stigao avion i oprema ali nema servo produžnih kabliča !

Reply #10
imao je i moj padova, i poslje toga letova i jbg, poniranje i pun gas i samo se poceo vrtit. kasnije gledamo snimku i nema kaj bit, desno krilo se preklopilo i pravac u drvece :D nema veze, sad ce bit jos bolji za vozit haha

Odg: Stigao avion i oprema ali nema servo produžnih kabliča !

Reply #11
Kolko je bio natovaren? Si ga vagal?

Baš me zanima ;D

Odg: Stigao avion i oprema ali nema servo produžnih kabliča !

Reply #12
nisam, nije bilo nis pretjerano ali vise neg inace (fpv gimbal, kamera, vtx, 60A esc itd)

 

Odg: Stigao avion i oprema ali nema servo produžnih kabliča !

Reply #13
Kabliči ipak nekako stigli... nakon 30+ dana.
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.