Skip to main content

Topic: Swift II (Read 2186 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Swift II

EPP krilo firme MS Composit. Postoje 3 velicine (50, 80, 140 cm) ovaj je 80. Kupljen za zimsku sezonu ali nekako imam osjecaj i za puno vise.

Pogon Zippy 3S 1000mAh 25C, Turnigy SK3 2822/1275, 12A ESC, 8x4,5 sklopivi prop.
Pogon daje 105W. Tezina spreman za let 310g.

Model je bas Swift - manje od 3 sata od otvaranja vrecice do gotovog modela.

SK3 motor je cisto iznenadjenje, malo sam ga reskopao. Magneti u isfrezanim lezistima, namotaji vrlo precizni, laminat uredan i vrlo tanke lamele. Materijal i izrada ( na oko, bez nekih tezih kontrola ) prva liga.



if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Swift II

Reply #1
Pao maiden (neradni petak   :D ). Samo jedan let sam bacio i stvar je prva liga. Nije prebrz, izuzetno upravljiv ali pitom. I najljepše - s jednom baterijom leti 20+ minuta - bez jedrenja.

Napravio sam jednu glupost - kod lakiranja donje strane polakirao sam i armiranu traku - naravno da se boja ljušti sa trake - nema veze sad bar izgleda kao da ide jako brzo  ;D
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Swift II

Reply #2
super model..ja gledah dugo vecega..ili phantoma fpv u hk..i na kraju uzeh x8. lol. bar bu puna livada dijelova  :D

ima cak i swift u varijanti 1.7 no nikako ga nisam nasao u prodaji. uglavnom, hvale model da je super za zeku peku..taman za mali fpv model..tak da bu il on ili phantom uz x8 bio u hangaru.

sretno s modelom
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Swift II

Reply #3
Super je mališa, jel ide u vertikalu kak je gas na težinu?
Spektrum dx7s i razni modelčeki