Skip to main content

Poll

treba li messerschmitt nitro ili elektro pogon?

  • treba staviti struju
  • treba staviti nitro
  • mogao si kupiti PNF i ajd bok
  • ne razumijem pitanje

Topic: messerschmit BF110, struja ili nitro (Read 7232 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: messerschmit BF110, struja ili nitro

Reply #15
pa kak te nebi zval?

vidiš da sam i odgovor pogodil koji bi ti mogao kliknut, kuži se da si drugačiji :-*

Odg: messerschmit BF110, struja ili nitro

Reply #16
Ako ti efekti fale dodaj malo elektronike tipa:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__37318__HobbyKing_Plug_N_Play_Aircraft_Engine_Sound_Module_System.html

pa taj zvučnik košta više nego motor, a review mu je katastrofa, mislim da bi 150 grama tereta svakako trebalo koristiti za više "S" bateriju ili to je težina jednog motora nitro, ili oba električna

jedino ako bi ga uredio da svira "Eriku"

Erika - famous german marching song of WW2

Odg: messerschmit BF110, struja ili nitro

Reply #17
2kom boxer benzinska motora od 70cc bi bilo idealno, a kasnije kod  mene skuhamo gorivo, pa mu dodamo još.raketni booster.
Šta da ti kažem, složi avion i leti, snimi video i objavi, naravno zovi na maiden, a ne se hvaliti na forumu ko ima vaki meseršmit :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: messerschmit BF110, struja ili nitro

Reply #18
pa  jedino mi je i ostalo hvaliti se na forumu, na letenje se više nejde, a i da odem bio bi sam na livadi  :'(

možda sad kad dođe proljeće ostavite cnc-a i printera i dođete

Odg: messerschmit BF110, struja ili nitro

Reply #19
stavi nitro i u gorivo malo više ricinusa i to je to dimi prdi smrdi ko pravi  :D
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm

Odg: messerschmit BF110, struja ili nitro

Reply #20
niko ne leti i ja moro jučer sam letit  :(
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm

Odg: messerschmit BF110, struja ili nitro

Reply #21
ja sam zvao sve osim tebe i groma, svi imaju nove hobije

zna li tko koliko troši 0.15 motor?


Odg: messerschmit BF110, struja ili nitro

Reply #22
Pa to je avion od pjenastog materijala koji zasigurno ne trpi nitro gorivo, tako da tu nemamo o čemu debatirat. Da je kojim slučajem model od balse, bio bi podesniji za nitro pogon, ali dvije .15- ice bi bio overkill za tako mali model.

Odg: messerschmit BF110, struja ili nitro

Reply #23
ja mislim da nitro može ići na taj model nema veze što je od pjenastog materijala
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm

Odg: messerschmit BF110, struja ili nitro

Reply #24
ja mislim da nitro može ići na taj model nema veze što je od pjenastog materijala

pošto ja znam da imaš modele od stiropora i epo pjene sa nitro motorima neznam zašto bi bio problem gorivo, jedino vibracije motora mogu oštetiti krilo.
 jer nije motor na trupu nego na krilima, a to bi se onda pojačavalo ako treba, malo stakla,karbona i drva...

owerkill;  što je to???,  jel to ono kad daljinski pusti vodu od brzine modela :D :D :D


Odg: messerschmit BF110, struja ili nitro

Reply #25
ne to ti je kad tuceni bjelanjak ostavis na toplom ......

Odg: messerschmit BF110, struja ili nitro

Reply #26
kaj te pustila na komp? ???

......  (iskopiral sam si ove točkice iz tvog posta) :D

Odg: messerschmit BF110, struja ili nitro

Reply #27
ne kod mene u selu ima mobitel signala ( tri tockice)

Odg: messerschmit BF110, struja ili nitro

Reply #28
evo slika jednog pjenastog metanolca i nakon 2 godine je još uvijek aktivan samo što sad ima slabiji motor
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm

Odg: messerschmit BF110, struja ili nitro

Reply #29
u kolega ne, nemogu moje oči to gledat, stavio si manji motor, to je obratno od overkill... :'(

a i auspuh ti viri, nije scale, neznam...  (točkice su od gyra)(ako kod njega ima signala to nije dobro jer nas ljudi mogu nazvat dok smo na pisti i onda moramo doma)

imaš i killswitch na canopiju, nesmiješ niski prelet iznad piste naopačke, mogao bi izgubit napajanje na prijemniku




 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.