Skip to main content

Topic: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima (Read 104738 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


 

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #47
@Dag,Tvoj izbor glazbe me uvijek oduševi... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #48
Bravo Dag, gledam i nevjerujem kako si ukrotio quada, pogotovo na gasu, fakat sad moramo se jednom naci da odletimo nesto, a i zanima taj tvoj 1.2Ghz , vidim da rastura kroz šumu


Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #50

Bravo Dag, gledam i nevjerujem kako si ukrotio quada, pogotovo na gasu, fakat sad moramo se jednom naci da odletimo nesto, a i zanima taj tvoj 1.2Ghz , vidim da rastura kroz šumu

Mislis da tvoj 5.8 nebi mogao tuda? Nije to gusta suma...

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #51
Razmisljao sam o onom tvom da nema parka u Zagrebu pa najbolje sto sam smislio je juzna strana Save, tamo od Domovinskog mosta prema čvoru istok. Al moram izvidit... Tamo je rijetko drvece i nema ljudi. Moglo bi bit fora!

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #52
Nema frke , ja sam za uvijek, cak sam slozio na monitor svoj 1.2 Ghz lawmate prijemnik pa da se nakacim na tvoj predajnik, odmah da usporedim. Mislim da bi isao i moj 5.8, moram probati, ja zasad zadovoljan. Ali svaka cast u tako kratko vrijeme bas si super ulovio grif, neznam koliko ljudi kuze da je jako tesko ici ovako kroz sumu, grana se pojavi da ju nisi uopce vidio prije, ali vidim i tvoj ne pada. Fora je u tome kad ides brze onda se grana samo odbije, ne zaplete se u prop

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #53
A pazi teren za let, predobro, ja jednom provozao svoj quad, upao sa strane nasipa, fali ograda, jedino sto nas mogu izbaciti, osim ako nemas neku štelu  8)


Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #54
Aha, mislis na golf klub...

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #55
Jeaa, teren je predobar, ima svega, ali kad nemozes tu voziti

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #56
Malo sam isprobavao skyzone cvike, ali posto u tih 32 kanala ne ulazi immerson  :'( , upogonio sam stari mini quad sa KK2 i malo provozao, naravno po noći  8)

SKYZONE GOOGLES NIGHT RIDE

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #57
Brutala je po noci!

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #58
sad ovih dana bi moglo biti u novinama naslov: "NLO kruzi Zagrebackim parkovima nocu" Neka baba to vidi, ili samo cuje, i eto price ... haha

Zakon :)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #59
Ma letenje po noci je totalna brutala. Slika u cvikama mi je bila perfektna, letio sa dvije stapic antene I diversity radi ko svicarski sat. Ne kuzim zasto je na snimci tako losija. Ali tko god se odluci kupiti te skyzone cvike nije fulao, stvarno su dobre .

George nema u to doba bakica u parku, tu I tamo koji usamljeni jahac na klupi sa gajbom pive kraj sebe