Skip to main content

Topic: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima (Read 104733 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #570
https://www.youtube.com/watch?v=uZASUWA934Q
Ništa pametno, šogor je htio vidjet kako "to moje čudo" leti, pa smo stali da mu pokažem. Na žalost imao sam samo jednu napola punu batku.


Argento jel ti poznata lokacija?  ;D






Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #575
Sekile majstore, sjajna vožnja  ;D


Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #577
Blizi se zima, mikrach FTW!  ;D

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #578
Ništa pametno, šogor je htio vidjet kako "to moje čudo" leti, pa smo stali da mu pokažem. Na žalost imao sam samo jednu napola punu batku.


Argento jel ti poznata lokacija?  ;D


Hm. Ne mogu prepoznati lokaciju, al' svidja mi se! Daj detalje pa da i ja odem tamo...
Nego, vidim da ti acro ide prilicno dobro! Ja sam definitivno odlucio prekinuti s level modom i totalno se prebaciti na cisti acro... samo sto nemam vremena previse vjezbati, a i za sada vozam samo po kuci jedan od mojih tiny whop klonova (Boldchash BWHOOP 03). Ali izvan kuce se ne usudim acro uopce... Prilicno sam nesiguran u acru jos...  :(
Nego, vidim da nemas go-pro... Dok ne nabavis, mozda da probas ovo:
http://www.tmart.com/Boldclash-F-08-DVR-AIO-5-8G-80CH-25mW-1-4-Cmos-FPV-Camera-Transmitter-jst1-25-Male-with-2-Brass-Antenna-5-44g_p366693.html
To je AIO s ugradjenim DVRom.. na zalost, nije HD, a i slika nije boznasto, ali bar nema rusenja signala (a i u Afterima mozes mozda poostriti i malo ispeglati video  ;) )
"Nalijepis" gore na kuciste i pogonis s malom 1S baterijom koju koristis za tiny whoop... - s baterijom oko 12-13 grama extra...

Blizi se zima, mikrach FTW!  ;D 

S obzirom da ja vozam samo mikroe, meni svejedno  ;D

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #579
Hm. Ne mogu prepoznati lokaciju, al' svidja mi se! Daj detalje pa da i ja odem tamo...

Blizu rotora između Cerničke i Orljave... gdje bi se trebala gradit Supernova. :)
Sljedeci put kad budem dosao u PŽ pa odemo zajedno... s punim baterijama.
ACRO FTW... probao sam doslovno 60 sekundi level mod i uzas je.
Imao sam gopro do nedavno pa sam prodao. Nacuo sam da uskoro trebaju izac novi modeli pa cekam...al prvenstveno cekam da naucim vozit.
Za pregledat kak sam vozio i zasto sam se razbio mi je dobar i ovaj DVR. ;)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #580
Blizu rotora između Cerničke i Orljave... gdje bi se trebala gradit Supernova. :)
Sljedeci put kad budem dosao u PŽ pa odemo zajedno... s punim baterijama.
ACRO FTW... probao sam doslovno 60 sekundi level mod i uzas je.
Imao sam gopro do nedavno pa sam prodao. Nacuo sam da uskoro trebaju izac novi modeli pa cekam...al prvenstveno cekam da naucim vozit.
Za pregledat kak sam vozio i zasto sam se razbio mi je dobar i ovaj DVR. ;)

Znam otprilike sad gdje je to mjesto - tamo prema Zavrsju i Brestovcu, kod pumpe se trebao graditi... Pronaci cu... Al' tesko da cu moci ikoji moj mikroic vozati ako puse vjetar (one jace sto sam sklepao na 7mm motorima i koje imam za vjetrovito vrijeme ne koristim dok dovoljno ne savladam acro jer ne mogu im podesiti PIDove bez acro letenja).

Level mod je uzas ako nije dobro postelan. Ako je, moze biti skoro k'o acro (ja koristim silverware firmware i on dozvoljava proizvoljni kut za level mod tako da mozes ici i preko 90 stupnjeva sto onda lici na acro tj. dozvoljava ostre manevre iako bas i ne i flipove, rolove itd. tako da to, naravno, nije acro, ali je OK da mislim da vozim slicno  ;D ). Ali odustao sam konacno totalno od levela - acro je ipak prava stvar i ide mi polako...  Previse sam vozao u levelu i treba mi vremena za "presaltati" se - zapravo, izgleda mi k'o da ispocetka ucim letjeti! Totalno je drugacije  :) , a dodatni je problem, sto vozam mikroe i ucim na mikrou, a to je prilicno razlicito od mini quada tj. teze je jer je mikro prelagan, a time i vise "svojeglav" nego tezi mini koji je lakse upravljiv (bar tako kazu - nikad probao mini).

Sto se alternative za gopro tice, samo da spomenem da postoji za mini dronove Runcam Split FPV s, navodno, HD snimanjem i mogucnoscu konfiguriranja, isto navodno, kao gopro... ima na youtubeu reviewa, ali nisam nesto gledao kad je meni preveliko za mikro. Ali gopro je ipak gopro, naravno.  :)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #581
Kolega isprobavao novi panasonic GH5, a ja isprobavao ... promašit drvo  :D
http://www.youtube.com/watch?v=rh6BSzg_9vY

Onaj krupno dron koji nije moj je Alenov. :)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #582
Jaoooo dam sve kaj imam, i bubreg ak treba za GH5

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #583
koji strava editing i video ??? ??? ???

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #584
Gle, to je sve na raspolaganju :)
Kolega i ja smo voljni, free of charge naravno, snimit jedan epic video za DRTC ekipu. Samo se trebamo dogovorit.
Ovo nije nista kak se to da slozit. ;)