Skip to main content

Topic: guppy (Read 3316 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

guppy

koji brašlec staviti na  guppya s kojom elisom
ajmo  pametnjakoviči traži  se  pomoć
hvala
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX

Odg: guppy

Reply #1
Turnigy 2826B 1350KV sa 8×4 sklopivom ili Turnigy 2830B 1050KV + 9×5 sklopiva
regler ti dosta 18A i baterija 2-3S 800-1300mAh

Odg: guppy

Reply #2
Setup koji navodi davorvž je OK.
Ali,
ako je taj Guppy bio za F5J-N, tj. sa speed 400, onda je potrebno bušiti,brusiti i prilagoditi njušku modea za montažu tih outrunnera, a i sklon je spetljati žice prema regleru.

Ja sam zato iz zahebancije ubacio inrunner koji točno paše i samo se zašarafi:
http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=4201&Product_Name=HXT_2835_(380S)_2700kv_Brushless_Inrunner

uz to ide ESC od nekih 40 A i batka 2S uz elisu 5*5, recimo sklopivu. Išel je vertikalno gore, nikada nisam kurio duže od 10-12 sec.  Ako staviš 3S ne znam kaj bi bilo...

Pa na izbor,...

Damir


Odg: guppy

Reply #4
model  bi  služil  umjesto apaurinske terapije dakle , nikakvo  natjecanje  , samo jedrenje  uz  pomoč termike
modeli  dobiveni od  žaca 1970 odnosno  zamjenjeni  jer  se  ovak  i  onak  niš  nemre  prodati
mislim  da  je  modele  radil davorvž
misli sam  nutra staviti autraner neznam  kaj  bi  metnul
težina modela sa  servačima  je  210g.(  bez motora spinera  elise reglera baterija)
raspon  krila 1500mm
trup cca 870 mm
ja sam  ponosni  vlasnik 2 guppca
ajmo još  prijedloga
kobac diogen i  ostali
hvala
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX

Odg: guppy

Reply #5
hvala drugu  saragi na  drugarskoj kritici
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX

Odg: guppy

Reply #6
ja imam model veoma slican po svim velicinama kao ovaj tvoj inace uvijek do sada sam imao samo skupe AXI motore,
prosloga ljeta mi je na brzinu zatrebao motor i nisam mogao odmah da dobijem AXI i kupim istu klasu  JAMARA 2808/8  nisam vjerovao da postoji bolji motor od AXI ali ovaj je bolji.
penje kao penjac strahovito brzo i sa LiPo 800 ili 640 mA  tezina 55gr,sve je lagano,cistokrvni termicar,
elisa sklopiva 7.5x4